Księgarnia Co-Liber In Englishenglish
Wyszukaj książkę:
»
szukanie zaawansowane
Oferta Nowości Promocje Księgarnia japońska Księgarnia chińska Księgarnia niemiecka Koszyk - 0 zł
Tematyka
Beletrystyka historycznaBeletrystyka klasyczne (przed 1945 r.)Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)Beletrystyka religijna i duchowaBeletrystyka:FantasyFantasyHorrory i historie o duchachKryminał Mity i legendy opowiadane jako beletrystykaNowele graficzneOpowieści sensacyjnePowieści przygodoweRomanseSagiScience fictionZagadnienia powiązane z beletrystykąBiografie: ogólnePamiętnikiPamiętniki, listy i kronikiPrawdziwe historieChiński - książki do nauki chińskiegoBiznes i zarządzanieEkonomiaFinanse i rachunkowośćPrzemysł i nauki przemysłoweArcheologiaFilozofiaHistoriaReligia i wierzenia religijneJapoński - książki do nauki japońskiegoJęzyk: Zagadnienia ogólneLingwistykaUczenie i uczenie się języka (inne niż ELT)Antologie (nie poezja)Literatura: historia i krytycyzmPoezjaProza: Sztuki, scenariusze do sztukChirurgiaInne dziedziny medycynyMedycyna kliniczna i choroby wewnętrzneMedycyna komplementarnaMedycyna przedkliniczna: nauki podstawoweMedycyna weterynaryjnaMedycyna: zagadnienia ogólnePielęgniarstwo i usługi pomocniczeStudia medyczne, informatory przeglądowe, materiały referencyjneELT - Angielski do szczególnych celówELT - materiały do nauki i podręcznikiELT - Materiały referencyjne i pomocniczeGeografiaNauki o ZiemiPlanowanie regionalne i terenoweŚrodowiskoAstronomia, czas i przestrzeńBiologiaChemiaFizykaMatematykaNauka: zagadnienia ogólneBeletrystyka dla dzieci i młodzieży i prawdziwe historieDzieci i młodzież - zagadnienia ogólneEdukacja: materiałyKsiążki ilustrowane, książki z zadaniami i materiały do nauki dla najmłodszychKwestie osobiste i społeczne (dzieci i młodzież)Materiał referencyjny dla dzieci i młodzieżyPapeterie dla dzieci i inne przedmiotyRoczniki, antologie i poezja dla dzieci i młodzieżyBadania i informacje: zagadnienia ogólneBibliotekoznawstwo i informacja naukowaEncyklopedieMuzea i muzeologiaStudia interdyscyplinarnePrawo międzynarodowePrawo określonych jurysdykcjiPrawo: materiały i wskazówki do powtórki materiałuPrawoznawstwo i zagadnienia ogólneDziałania wojenne i obronaEdukacjaPolityka i rządPomoc społeczna, kryminologiaPsychologiaSocjologia i antropologiaSpołeczeństwo i kultura: pojęcia ogólneAntyki i przedmioty kolekcjonerskieGotowanie/jedzenie i drinki itp.Hobby, quizy i gryHumorNatura, życie wiejskie, zwierzęta domoweOgrodnictwoPodróże i urlopPozycje różneRękodzielnictwo, sztuki dekoracyjne i rzemiosłoSporty i rekreacja na powietrzuStyl życia i przewodniki osobistego styluTransport: pojęcia ogólneUtrzymanie domu i domostwaZainteresowania własną okolicą, historia rodziny i nostalgiaArchitekturaFilm, telewizja i radioFotografia i zdjęciaHistoria sztuki/sztuka i nurty w sztuceMuzykaRodzaje sztukiSztukaSztuka przemysłowaSztuka teatralnaSztuka zagadnienia ogólneTaniec i inne sztuki sceniczneBazy danychBezpieczeństwo komputeroweCertyfikaty komputeroweComputer networking & communicationsCyfrowy styl życiaKomputery: zagadnienia ogólneMedia cyfrowe i graficzneNauki komputeroweOprogramowanie dla biznesuProgramowanie komputerowe/rozwój oprogramowaniaSprzęt komputerowySystemy operacyjneChemia przemysłowa i technologie wytwórczeInne technologie stosowaneInżynieria biochemicznaInżynieria elektroniczna i komunikacyjnaInżynieria lądowa, ekspertyzy i budowaInżynieria mechaniczna i materiałowaNauki środowiskowe, inżynieria i technologiaRolnictwo i gospodarstwaTechnologia energii i inżynieriaTechnologia transportowaTechnologia: zagadnienia ogólneRodzina i zdrowieSamopomoc i rozwój osobistyUmysł, ciało i duch
Tytuły niemieckie


Logowanie

Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj się



Zapisz się do newslettera

Informacje o nowościach wydawniczych z interesującej
Cię dziedziny.

zamów »


zapłać online

Przeceny

Sortuj według: Tytułurosnąco, Ceny, Roku wydania

okładka "9780241979464"

10 Minutes 38 Seconds in this Strange World

Autor: Shafak E.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2020
SHORTLISTED FOR THE BOOKER PRIZE 2019 'Expect vibrant, vivid and eye-opening ... więcej »
Cena: 50.00 zł 33.00 zł
Rabat: 33,7%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781405877992"

20,000 Leagues Under the Sea Book/CD Pack: Level 1

Autor: Verne J.

Wydawca: Pearson Education Wydanie 2, 2008
Pearson English Readers bring language learning to life through the joy of reading. ... więcej »
Cena: 41.00 zł 39.00 zł
Rabat: 4,3%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781447278757"

A Column of Fire

Autor: Follett K.

Wydawca: Pan Macmillan Books Wydanie 1, 2018
Millions of readers have been enthralled by the saga that began in The Pillars of ... więcej »
Cena: 47.00 zł 46.00 zł
Rabat: 3,0%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781529002690"

A Dog's Way Home

Autor: Bruce Cameron W.

Wydawca: Pan Macmillan Books Wydanie 1, 2019
NOW A MAJOR FILM STARRING ASHLEY JUDD From W. Bruce Cameron, the author of A Dog's ... więcej »
Cena: 36.00 zł 24.00 zł
Rabat: 34,5%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9780141385914"

A Map of Days: Miss Peregrine's Peculiar Children. Vol.4

Autor: Riggs R.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2018
Having defeated the monstrous threat that nearly destroyed the peculiar world, Jacob ... więcej »
Cena: 65.00 zł 61.00 zł
Rabat: 5,9%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781853262777"

A Pair of Blue Eyes

Autor: Hardy T.

Wydawca: Wordsworth Editions Limited Wydanie 1, 1995
With a new Introduction by Cedric Watts, Research Professor of English, University ... więcej »
Cena: 13.00 zł 8.00 zł
Rabat: 38,6%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781471148248"

A Talent for Murder

Autor: Wilson A.

Wydawca: Simon & Schuster Wydanie 1, 2018
'I wouldn't scream if I were you. Unless you want the whole world to learn about ... więcej »
Cena: 41.00 zł 39.00 zł
Rabat: 4,9%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9780099593690"

All That Man is

Autor: Szalay D.

Wydawca: Vintage Books Wydanie 1, 2017
SHORTLISTED FOR THE 2016 MAN BOOKER PRIZE WINNER OF THE EDGE HILL READER'S CHOICE ... więcej »
Cena: 40.00 zł 28.00 zł
Rabat: 30,0%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9780141398860"

Aller Retour New York

Autor: Miller H.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2016
'New York is an aquarium ... where there are nothing but hellbenders and lungfish ... więcej »
Cena: 44.00 zł 34.00 zł
Rabat: 23,0%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781509827787"

Anna Karenina

Autor: Tolstoy L.

Wydawca: Collector's Library Wydanie 1, 2017
Trapped in a stifling marriage, Anna Karenina is swept off her feet by dashing Count ... więcej »
Cena: 62.00 zł 52.00 zł
Rabat: 15,4%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9780241367421"

Are You Watching?

Autor: Ralph V.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2020
A page-turning new YA thriller for the social media age, perfect for fans of A Good ... więcej »
Cena: 43.00 zł 31.00 zł
Rabat: 27,0%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9780356504292"

Babylon's Ashes

Autor: Corey J.

Wydawca: Orbit Wydanie 1, 2017
A revolution brewing for generations has begun in fire. It will end in blood. The ... więcej »
Cena: 50.00 zł 46.00 zł
Rabat: 8,9%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781509868087"

Bad Blood

Autor: Carreyrou J.

Wydawca: Picador Wydanie 1, 2019
'I couldn't put down this thriller . . . the perfect book to read by the fire this ... więcej »
Cena: 38.00 zł 33.00 zł
Rabat: 12,8%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781846015632"

Be a Mermaid

Autor: Ford S.

Wydawca: Octopus Publishing Group Wydanie 1, 2018
Mermaid is happy in her own fins. She is fiercely independent and is just as happy ... więcej »
Cena: 30.00 zł 24.00 zł
Rabat: 20,0%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9780141022048"

Blink

Autor: Gladwell M.

Wydawca: Penguin 2006
An art expert sees a ten-million-dollar sculpture and instantly spots it's a fake. ... więcej »
Cena: 39.00 zł 38.00 zł
Rabat: 3,8%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9780552774765"

Bridge of Clay

Autor: Zusak M.

Wydawca: Black Swan Wydanie 1, 2019
'Achingly moving, delightfully funny, and thoroughly uplifting.' M L STEDMAN, author ... więcej »
Cena: 46.00 zł 36.00 zł
Rabat: 21,0%

Dostępny natychmiast

 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] Następna
Hit dnia

okładka "9781780622286"

Six of Crows: Book 1

Bardugo L.

*The Grishaverse will be coming to Netflix soon with Shadow and Bone, an original ... więcej »
Wydanie 1, 2016
Cena: 50.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781510105249"

The Grisha: Shadow and Bone

Bardugo L.

*The Grishaverse will be coming to Netflix soon with Shadow and Bone, an original ... więcej »
Wydanie 1, 2018
Cena: 44.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781529112313"

The Man in the Red Coat

Barnes J.

*SHORTLISTED FOR THE COSTA BOOK AWARDS 2020* 'An absolute tonic for grey winter ... więcej »
Wydanie 1, 2021
Cena: 62.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781847942548"

No Filter

Frier S.

WINNER OF THE FT & MCKINSEY BUSINESS BOOK OF THE YEAR AWARD 'Deeply researched ... więcej »
Wydanie 1, 2021
Cena: 56.00 zł 55.00 zł
Rabat: 1,8%
Dostępny natychmiast

okładka "9781846046407"

The Miracle Of Mindfulness

Hanh T.

'The monk who taught the world mindfulness' Time This is the definitive book on ... więcej »
Wydanie 1, 2021
Cena: 56.00 zł
Dostępny natychmiast




Non Book Products



LSW

O wschodzie





Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego, któremu chcesz polecić naszą księgarnię:
»
Mapa strony
Polityka prywatności
ABE BOOKS Sp. z o.o., Pl. Bankowy 4, PL-00-095 Warszawa, tel./fax: +48 22 8280588 więcej »  

copyright ABE BOOKS 2021, wykonanie Prekursor