Księgarnia Co-Liber In Englishenglish
Wyszukaj książkę:
»
szukanie zaawansowane
Oferta Nowości Promocje Księgarnia japońska Księgarnia chińska Księgarnia niemiecka Koszyk - 0 zł
Tematyka
Beletrystyka historycznaBeletrystyka klasyczne (przed 1945 r.)Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)Beletrystyka religijna i duchowaBeletrystyka:FantasyFantasyHorrory i historie o duchachKryminał Mity i legendy opowiadane jako beletrystykaNowele graficzneOpowieści sensacyjnePowieści przygodoweRomanseSagiScience fictionZagadnienia powiązane z beletrystykąBiografie: ogólnePamiętnikiPamiętniki, listy i kronikiPrawdziwe historieChiński - książki do nauki chińskiegoBiznes i zarządzanieEkonomiaFinanse i rachunkowośćPrzemysł i nauki przemysłoweArcheologiaFilozofiaHistoriaReligia i wierzenia religijneJapoński - książki do nauki japońskiegoJęzyk: Zagadnienia ogólneLingwistykaUczenie i uczenie się języka (inne niż ELT)Antologie (nie poezja)Literatura: historia i krytycyzmPoezjaProza: Sztuki, scenariusze do sztukChirurgiaInne dziedziny medycynyMedycyna kliniczna i choroby wewnętrzneMedycyna komplementarnaMedycyna przedkliniczna: nauki podstawoweMedycyna weterynaryjnaMedycyna: zagadnienia ogólnePielęgniarstwo i usługi pomocniczeStudia medyczne, informatory przeglądowe, materiały referencyjneELT - Angielski do szczególnych celówELT - materiały do nauki i podręcznikiELT - Materiały referencyjne i pomocniczeGeografiaNauki o ZiemiPlanowanie regionalne i terenoweŚrodowiskoAstronomia, czas i przestrzeńBiologiaChemiaFizykaMatematykaNauka: zagadnienia ogólneBeletrystyka dla dzieci i młodzieży i prawdziwe historieDzieci i młodzież - zagadnienia ogólneEdukacja: materiałyKsiążki ilustrowane, książki z zadaniami i materiały do nauki dla najmłodszychKwestie osobiste i społeczne (dzieci i młodzież)Materiał referencyjny dla dzieci i młodzieżyPapeterie dla dzieci i inne przedmiotyRoczniki, antologie i poezja dla dzieci i młodzieżyBadania i informacje: zagadnienia ogólneBibliotekoznawstwo i informacja naukowaEncyklopedieMuzea i muzeologiaStudia interdyscyplinarnePrawo międzynarodowePrawo określonych jurysdykcjiPrawo: materiały i wskazówki do powtórki materiałuPrawoznawstwo i zagadnienia ogólneDziałania wojenne i obronaEdukacjaPolityka i rządPomoc społeczna, kryminologiaPsychologiaSocjologia i antropologiaSpołeczeństwo i kultura: pojęcia ogólneAntyki i przedmioty kolekcjonerskieGotowanie/jedzenie i drinki itp.Hobby, quizy i gryHumorNatura, życie wiejskie, zwierzęta domoweOgrodnictwoPodróże i urlopPozycje różneRękodzielnictwo, sztuki dekoracyjne i rzemiosłoSporty i rekreacja na powietrzuStyl życia i przewodniki osobistego styluTransport: pojęcia ogólneUtrzymanie domu i domostwaZainteresowania własną okolicą, historia rodziny i nostalgiaArchitekturaFilm, telewizja i radioFotografia i zdjęciaHistoria sztuki/sztuka i nurty w sztuceMuzykaRodzaje sztukiSztukaSztuka przemysłowaSztuka teatralnaSztuka zagadnienia ogólneTaniec i inne sztuki sceniczneBazy danychBezpieczeństwo komputeroweCertyfikaty komputeroweComputer networking & communicationsCyfrowy styl życiaKomputery: zagadnienia ogólneMedia cyfrowe i graficzneNauki komputeroweOprogramowanie dla biznesuProgramowanie komputerowe/rozwój oprogramowaniaSprzęt komputerowySystemy operacyjneChemia przemysłowa i technologie wytwórczeInne technologie stosowaneInżynieria biochemicznaInżynieria elektroniczna i komunikacyjnaInżynieria lądowa, ekspertyzy i budowaInżynieria mechaniczna i materiałowaNauki środowiskowe, inżynieria i technologiaRolnictwo i gospodarstwaTechnologia energii i inżynieriaTechnologia transportowaTechnologia: zagadnienia ogólneRodzina i zdrowieSamopomoc i rozwój osobistyUmysł, ciało i duch
Tytuły niemieckie


Logowanie

Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj się



Zapisz się do newslettera

Informacje o nowościach wydawniczych z interesującej
Cię dziedziny.

zamów »


zapłać online

Przeceny

Sortuj według: Tytułurosnąco, Ceny, Roku wydania

okładka "9781405842853"

"Heidi": Level 2

Autor: Spyri J.

Wydawca: Penguin Wydanie 2, 2008
Pearson English Readers bring language learning to life through the joy of reading. ... więcej »
Cena: 39.00 zł 38.00 zł
Rabat: 1,8%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781405862578"

"Jamaica Inn": Level 5

Autor: Du Maurier D.

Wydawca: Penguin Wydanie 2, 2008
Pearson English Readers bring language learning to life through the joy of reading. ... więcej »
Cena: 44.00 zł 44.00 zł
Rabat: 0,6%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781405879743"

"Seven": Level 4

Autor: Bruno A.

Wydawca: Penguin Wydanie 2, 2008
Pearson English Readers bring language learning to life through the joy of reading. ... więcej »
Cena: 28.00 zł 23.00 zł
Rabat: 17,9%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781405865210"

"Wuthering Heights": Level 5

Autor: Bronte E.

Wydawca: Pearson Education Wydanie 2, 2008
Pearson English Readers bring language learning to life through the joy of reading. ... więcej »
Cena: 44.00 zł 43.00 zł
Rabat: 2,2%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781784706920"

'Cherry' Ingram

Autor: Abe N.

Wydawca: Vintage Books Wydanie 1, 2020
The irresistible story of Japanese cherry blossoms, threatened by political ideology ... więcej »
Cena: 59.00 zł 54.00 zł
Rabat: 8,8%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9780241979464"

10 Minutes 38 Seconds in this Strange World

Autor: Shafak E.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2020
SHORTLISTED FOR THE BOOKER PRIZE 2019 'Expect vibrant, vivid and eye-opening ... więcej »
Cena: 51.00 zł 35.00 zł
Rabat: 32,2%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781405882361"

2001: Level 5

Autor: Clarke A.

Wydawca: Penguin Wydanie 2, 2008
Pearson English Readers bring language learning to life through the joy of reading. ... więcej »
Cena: 44.00 zł 29.00 zł
Rabat: 35,2%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9780805086652"

A Shameful Act

Autor: Akcam T.

Wydawca: St. Martins Press-3pl Wydanie 1, 2007
Cena: 107.00 zł 103.00 zł
Rabat: 4,2%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781292286938"

Accounting for Non-Accounting Students 10th Edition

Autor: Dyson J.

Wydawca: Pearson Education Wydanie 10, 2020
For undergraduate and graduate Accounting courses, as part of non-Accounting programmes. ... więcej »
Cena: 272.00 zł 255.00 zł
Rabat: 6,2%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781474924153"

After The Fire

Autor: Hill W.

Wydawca: Usborne Publishing Ltd Wydanie 1, 2017
Winner of the YA Book Prize. Shortlisted for the Carnegie Medal. The things I've ... więcej »
Cena: 45.00 zł 45.00 zł
Rabat: 0,9%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781529003772"

Almost Midnight: Two Festive Short Stories

Autor: Rowell R.

Wydawca: Palgrave Macmillan Wydanie 1, 2018
Almost Midnight: Two Festive Short Stories by New York Times bestselling author ... więcej »
Cena: 36.00 zł 32.00 zł
Rabat: 12,1%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781911632733"

Amber & Rye

Autor: Zak Z.

Wydawca: Murdoch Books Wydanie 1, 2021
From the author of Polska comes a cookbook full of recipes, stories and poems that ... więcej »
Cena: 144.00 zł 142.00 zł
Rabat: 1,5%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781509801633"

Animalphabet

Autor: Donaldson J.

Wydawca: Two Hoots Wydanie 1, 2018
An interactive animal ABC guessing game with peep-through pages and amazing fold-out ... więcej »
Cena: 76.00 zł 69.00 zł
Rabat: 9,3%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781509827787"

Anna Karenina

Autor: Tolstoy L.

Wydawca: Collector's Library Wydanie 1, 2017
Trapped in a stifling marriage, Anna Karenina is swept off her feet by dashing Count ... więcej »
Cena: 62.00 zł 61.00 zł
Rabat: 1,3%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9780241367421"

Are You Watching?

Autor: Ralph V.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2020
A page-turning new YA thriller for the social media age, perfect for fans of A Good ... więcej »
Cena: 43.00 zł 33.00 zł
Rabat: 23,7%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781526783394"

Army Wings

Autor: Jackson R.

Wydawca: Pen & Sword Books Ltd Wydanie 1, 2020
This is the fascinating story of army fixed-wing co-operation units who were made ... więcej »
Cena: 88.00 zł 86.00 zł
Rabat: 2,4%

Dostępny natychmiast

 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [18]Następna
Hit dnia

okładka "9781542044448"

The King of Warsaw

Twardoch S.

Wydanie 1, 2020
Cena: 44.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781529112313"

The Man in the Red Coat

Barnes J.

*SHORTLISTED FOR THE COSTA BOOK AWARDS 2020* 'An absolute tonic for grey winter ... więcej »
Wydanie 1, 2021
Cena: 62.00 zł 50.00 zł
Rabat: 18,6%
Dostępny natychmiast

okładka "9781847942548"

No Filter

Frier S.

WINNER OF THE FT & MCKINSEY BUSINESS BOOK OF THE YEAR AWARD 'Deeply researched ... więcej »
Wydanie 1, 2021
Cena: 56.00 zł 43.00 zł
Rabat: 22,5%
Dostępny natychmiast

okładka "9781846046407"

The Miracle Of Mindfulness

Hanh T.

'The monk who taught the world mindfulness' Time This is the definitive book on ... więcej »
Wydanie 1, 2021
Cena: 57.00 zł 46.00 zł
Rabat: 19,5%
Dostępny natychmiast




Non Book Products



LSW

O wschodzie





Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego, któremu chcesz polecić naszą księgarnię:
»
Mapa strony
Polityka prywatności
ABE BOOKS Sp. z o.o., Pl. Bankowy 4, PL-00-095 Warszawa, tel./fax: +48 22 8280588 więcej »  

copyright ABE BOOKS 2021, wykonanie Prekursor