Księgarnia Co-Liber In Englishenglish
Wyszukaj książkę:
»
szukanie zaawansowane
Oferta Nowości Promocje Księgarnia japońska Księgarnia chińska Księgarnia niemiecka Koszyk - 0 zł
Tematyka
Beletrystyka historycznaBeletrystyka klasyczne (przed 1945 r.)Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)Beletrystyka religijna i duchowaBeletrystyka:FantasyFantasyHorrory i historie o duchachKryminał Mity i legendy opowiadane jako beletrystykaNowele graficzneOpowieści sensacyjnePowieści przygodoweRomanseSagiScience fictionZagadnienia powiązane z beletrystykąBiografie: ogólnePamiętnikiPamiętniki, listy i kronikiPrawdziwe historieChiński - książki do nauki chińskiegoBiznes i zarządzanieEkonomiaFinanse i rachunkowośćPrzemysł i nauki przemysłoweArcheologiaFilozofiaHistoriaReligia i wierzenia religijneJapoński - książki do nauki japońskiegoJęzyk: Zagadnienia ogólneLingwistykaUczenie i uczenie się języka (inne niż ELT)Antologie (nie poezja)Literatura: historia i krytycyzmPoezjaProza: Sztuki, scenariusze do sztukChirurgiaInne dziedziny medycynyMedycyna kliniczna i choroby wewnętrzneMedycyna komplementarnaMedycyna przedkliniczna: nauki podstawoweMedycyna weterynaryjnaMedycyna: zagadnienia ogólnePielęgniarstwo i usługi pomocniczeStudia medyczne, informatory przeglądowe, materiały referencyjneELT - Angielski do szczególnych celówELT - materiały do nauki i podręcznikiELT - Materiały referencyjne i pomocniczeGeografiaNauki o ZiemiPlanowanie regionalne i terenoweŚrodowiskoAstronomia, czas i przestrzeńBiologiaChemiaFizykaMatematykaNauka: zagadnienia ogólneBeletrystyka dla dzieci i młodzieży i prawdziwe historieDzieci i młodzież - zagadnienia ogólneEdukacja: materiałyKsiążki ilustrowane, książki z zadaniami i materiały do nauki dla najmłodszychKwestie osobiste i społeczne (dzieci i młodzież)Materiał referencyjny dla dzieci i młodzieżyPapeterie dla dzieci i inne przedmiotyRoczniki, antologie i poezja dla dzieci i młodzieżyBadania i informacje: zagadnienia ogólneBibliotekoznawstwo i informacja naukowaEncyklopedieMuzea i muzeologiaStudia interdyscyplinarnePrawo międzynarodowePrawo określonych jurysdykcjiPrawo: materiały i wskazówki do powtórki materiałuPrawoznawstwo i zagadnienia ogólneDziałania wojenne i obronaEdukacjaPolityka i rządPomoc społeczna, kryminologiaPsychologiaSocjologia i antropologiaSpołeczeństwo i kultura: pojęcia ogólneAntyki i przedmioty kolekcjonerskieGotowanie/jedzenie i drinki itp.Hobby, quizy i gryHumorNatura, życie wiejskie, zwierzęta domoweOgrodnictwoPodróże i urlopPozycje różneRękodzielnictwo, sztuki dekoracyjne i rzemiosłoSporty i rekreacja na powietrzuStyl życia i przewodniki osobistego styluTransport: pojęcia ogólneUtrzymanie domu i domostwaZainteresowania własną okolicą, historia rodziny i nostalgiaArchitekturaFilm, telewizja i radioFotografia i zdjęciaHistoria sztuki/sztuka i nurty w sztuceMuzykaRodzaje sztukiSztukaSztuka przemysłowaSztuka teatralnaSztuka zagadnienia ogólneTaniec i inne sztuki sceniczneBazy danychBezpieczeństwo komputeroweCertyfikaty komputeroweComputer networking & communicationsCyfrowy styl życiaKomputery: zagadnienia ogólneMedia cyfrowe i graficzneNauki komputeroweOprogramowanie dla biznesuProgramowanie komputerowe/rozwój oprogramowaniaSprzęt komputerowySystemy operacyjneChemia przemysłowa i technologie wytwórczeInne technologie stosowaneInżynieria biochemicznaInżynieria elektroniczna i komunikacyjnaInżynieria lądowa, ekspertyzy i budowaInżynieria mechaniczna i materiałowaNauki środowiskowe, inżynieria i technologiaRolnictwo i gospodarstwaTechnologia energii i inżynieriaTechnologia transportowaTechnologia: zagadnienia ogólneRodzina i zdrowieSamopomoc i rozwój osobistyUmysł, ciało i duch
Tytuły niemieckie


Logowanie

Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj się



Zapisz się do newslettera

Informacje o nowościach wydawniczych z interesującej
Cię dziedziny.

zamów »


zapłać online

Przeceny

Sortuj według: Tytułurosnąco, Ceny, Roku wydania

okładka "9780008221713"

A Book of American Martyrs

Autor: Oates J.

Wydawca: Fourth Estate Limited Wydanie 1, 2017
`The story of Trump's America' Daily Mail Two families. Two ... więcej »
Cena: 50.00 zł 43.00 zł
Rabat: 15,0%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781844089994"

A Boy in Winter

Autor: Seiffert R.

Wydawca: Little Brown & Company Wydanie 1, 2018
From the Man Booker-shortlisted author of The Dark Room, an extraordinary new novel: ... więcej »
Cena: 44.00 zł 37.00 zł
Rabat: 15,0%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781509857159"

A Column of Fire

Autor: Follett K.

Wydawca: Palgrave Macmillan Wydanie 1, 2017
The saga that has enthralled the millions of readers of The Pillars of the Earth ... więcej »
Cena: 100.00 zł 85.00 zł
Rabat: 15,0%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9780008131425"

A Daughter's a Daughter

Autor: Westmacott M.

Wydawca: Harper Collins Wydanie 1, 2017
A classic novel of desire and jealousy. Ann Prentice falls in love with ... więcej »
Cena: 35.00 zł 30.00 zł
Rabat: 15,0%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9780099558781"

A Gentleman in Moscow

Autor: Towles A.

Wydawca: Windmill Books Wydanie 1, 2017
***Soon to be a major TV series starring Kenneth Branagh*** OVER A MILLION COPIES ... więcej »
Cena: 45.00 zł 38.00 zł
Rabat: 15,0%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9780857053008"

A Hero Born

Autor: Yong J.

Wydawca: MACLEHOSE PRESS Wydanie 1, 2018
THE CHINESE "LORD OF THE RINGS" - NOW IN ENGLISH FOR THE FIRST TIME. THE SERIES ... więcej »
Cena: 75.00 zł 64.00 zł
Rabat: 15,0%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781784704223"

A Horse Walks into a Bar

Autor: Grossman D.

Wydawca: Vintage Books Wydanie 1, 2017
WINNER OF THE INTERNATIONAL MAN BOOKER PRIZE 2017 The setting is a comedy club ... więcej »
Cena: 45.00 zł 38.00 zł
Rabat: 15,0%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9780241308554"

A Legacy of Spies

Autor: Le Carre J.

Wydawca: Viking Wydanie 1, 2017
Peter Guillam, staunch colleague and disciple of George Smiley of the British Secret ... więcej »
Cena: 69.00 zł 59.00 zł
Rabat: 15,0%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781786531209"

A Wedding in Maine

Autor: Patterson J.

Wydawca: Random House Wydanie 1, 2017
James Patterson's BookShots. Short, fast-paced, high-impact entertainment. The McCullagh ... więcej »
Cena: 14.00 zł 12.00 zł
Rabat: 15,0%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9780008131432"

Absent in the Spring

Autor: Westmacott M.

Wydawca: Harper Collins Wydanie 1, 2017
A striking novel of truth and soul-searching. Returning from a visit ... więcej »
Cena: 35.00 zł 30.00 zł
Rabat: 15,0%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781784757397"

Along Came a Spider

Autor: Patterson J.

Wydawca: Arrow Wydanie 1, 2017
The international bestseller introducing Detective Alex Cross Two children have ... więcej »
Cena: 39.00 zł 33.00 zł
Rabat: 15,0%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9780708898758"

Apex Hides the Hurt

Autor: Whitehead C.

Wydawca: Little, Brown & Co Wydanie 1, 2018
This New York Times Notable Book from the #1 New York Times bestselling author of ... więcej »
Cena: 45.00 zł 38.00 zł
Rabat: 15,0%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9780091956943"

Artemis

Autor: Weir A.

Wydawca: Del Rey Wydanie 1, 2017
Ever had a bad day? Try having one on the moon... 'Fascinating' TIM PEAKE, Sunday ... więcej »
Cena: 66.00 zł 56.00 zł
Rabat: 15,0%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9780241978832"

Before the Rains

Autor: Jefferies D.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2017
A romantic, heart-wrenching tale of love against the odds from the Number One Sunday ... więcej »
Cena: 40.00 zł 34.00 zł
Rabat: 15,0%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781509824854"

Before You Go

Autor: Swatman C.

Wydawca: Pan Macmillan Books Wydanie 1, 2017
Before You Go is powerful story of love and loss perfect for fans of Me Before You ... więcej »
Cena: 40.00 zł 34.00 zł
Rabat: 15,0%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781786495259"

Call Me By Your Name

Autor: Aciman A.

Wydawca: Atlantic Books Wydanie 1, 2017
Now a Major Motion Picture from Director Luca Guadagnino, Starring Armie Hammer ... więcej »
Cena: 41.00 zł 35.00 zł
Rabat: 15,0%

Dostępny natychmiast

 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [10]Następna
Hit dnia

okładka "9781787471986"

Stories for Boys Who Dare to be Different

Brooks B.

The must-have book for all those boys who worry about stuff and all those parents ... więcej »
Wydanie 1, 2018
Cena: 86.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9780997895827"

Good Night Stories For Rebel Girls 2

Favilli E.

100 new bedtime stories, each inspired by the life and adventures of extraordinary ... więcej »
Wydanie 1, 2018
Cena: 127.00 zł
Dostępny natychmiast




Non Book Products



LSW

O wschodzie





Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego, któremu chcesz polecić naszą księgarnię:
»
Mapa strony
Polityka prywatności
CO-LIBER, Bankowy 4, PL-00-095 Warszawa, Tel./fax: (48-22) 828 05 88 więcej »  

copyright Co-liber 2001-2006, wykonanie Prekursor