Księgarnia Co-Liber In Englishenglish
Wyszukaj książkę:
»
szukanie zaawansowane
Oferta Nowości Promocje Księgarnia japońska Księgarnia chińska Księgarnia niemiecka Koszyk - 0 zł
Tematyka
Beletrystyka historycznaBeletrystyka klasyczne (przed 1945 r.)Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)Beletrystyka religijna i duchowaBeletrystyka:FantasyFantasyHorrory i historie o duchachKryminał Mity i legendy opowiadane jako beletrystykaNowele graficzneOpowieści sensacyjnePowieści przygodoweRomanseSagiScience fictionZagadnienia powiązane z beletrystykąBiografie: ogólnePamiętnikiPamiętniki, listy i kronikiPrawdziwe historieChiński - książki do nauki chińskiegoBiznes i zarządzanieEkonomiaFinanse i rachunkowośćPrzemysł i nauki przemysłoweArcheologiaFilozofiaHistoriaReligia i wierzenia religijneJapoński - książki do nauki japońskiegoJęzyk: Zagadnienia ogólneLingwistykaUczenie i uczenie się języka (inne niż ELT)Antologie (nie poezja)Literatura: historia i krytycyzmPoezjaProza: Sztuki, scenariusze do sztukChirurgiaInne dziedziny medycynyMedycyna kliniczna i choroby wewnętrzneMedycyna komplementarnaMedycyna przedkliniczna: nauki podstawoweMedycyna weterynaryjnaMedycyna: zagadnienia ogólnePielęgniarstwo i usługi pomocniczeStudia medyczne, informatory przeglądowe, materiały referencyjneELT - Angielski do szczególnych celówELT - materiały do nauki i podręcznikiELT - Materiały referencyjne i pomocniczeGeografiaNauki o ZiemiPlanowanie regionalne i terenoweŚrodowiskoAstronomia, czas i przestrzeńBiologiaChemiaFizykaMatematykaNauka: zagadnienia ogólneBeletrystyka dla dzieci i młodzieży i prawdziwe historieDzieci i młodzież - zagadnienia ogólneEdukacja: materiałyKsiążki ilustrowane, książki z zadaniami i materiały do nauki dla najmłodszychKwestie osobiste i społeczne (dzieci i młodzież)Materiał referencyjny dla dzieci i młodzieżyPapeterie dla dzieci i inne przedmiotyRoczniki, antologie i poezja dla dzieci i młodzieżyBadania i informacje: zagadnienia ogólneBibliotekoznawstwo i informacja naukowaEncyklopedieMuzea i muzeologiaStudia interdyscyplinarnePrawo międzynarodowePrawo określonych jurysdykcjiPrawo: materiały i wskazówki do powtórki materiałuPrawoznawstwo i zagadnienia ogólneDziałania wojenne i obronaEdukacjaPolityka i rządPomoc społeczna, kryminologiaPsychologiaSocjologia i antropologiaSpołeczeństwo i kultura: pojęcia ogólneAntyki i przedmioty kolekcjonerskieGotowanie/jedzenie i drinki itp.Hobby, quizy i gryHumorNatura, życie wiejskie, zwierzęta domoweOgrodnictwoPodróże i urlopPozycje różneRękodzielnictwo, sztuki dekoracyjne i rzemiosłoSporty i rekreacja na powietrzuStyl życia i przewodniki osobistego styluTransport: pojęcia ogólneUtrzymanie domu i domostwaZainteresowania własną okolicą, historia rodziny i nostalgiaArchitekturaFilm, telewizja i radioFotografia i zdjęciaHistoria sztuki/sztuka i nurty w sztuceMuzykaRodzaje sztukiSztukaSztuka przemysłowaSztuka teatralnaSztuka zagadnienia ogólneTaniec i inne sztuki sceniczneBazy danychBezpieczeństwo komputeroweCertyfikaty komputeroweComputer networking & communicationsCyfrowy styl życiaKomputery: zagadnienia ogólneMedia cyfrowe i graficzneNauki komputeroweOprogramowanie dla biznesuProgramowanie komputerowe/rozwój oprogramowaniaSprzęt komputerowySystemy operacyjneChemia przemysłowa i technologie wytwórczeInne technologie stosowaneInżynieria biochemicznaInżynieria elektroniczna i komunikacyjnaInżynieria lądowa, ekspertyzy i budowaInżynieria mechaniczna i materiałowaNauki środowiskowe, inżynieria i technologiaRolnictwo i gospodarstwaTechnologia energii i inżynieriaTechnologia transportowaTechnologia: zagadnienia ogólneRodzina i zdrowieSamopomoc i rozwój osobistyUmysł, ciało i duch
Tytuły niemieckie


Logowanie

Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj się



Zapisz się do newslettera

Informacje o nowościach wydawniczych z interesującej
Cię dziedziny.

zamów »


zapłać online

Przeceny

Sortuj według: Tytułurosnąco, Ceny, Roku wydania

okładka "9780241979464"

10 Minutes 38 Seconds in this Strange World

Autor: Shafak E.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2020
SHORTLISTED FOR THE BOOKER PRIZE 2019 'Expect vibrant, vivid and eye-opening ... więcej »
Cena: 46.00 zł 38.00 zł
Rabat: 16,7%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781426329975"

100 Ways to Make the World Better

Autor: National Geographic Kids ..

Wydawca: National Geographic Kids Wydanie 1, 2018
This uplifting book inspires the next generation to step up and make the world a ... więcej »
Cena: 51.00 zł 45.00 zł
Rabat: 12,6%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9780141385914"

A Map of Days: Miss Peregrine's Peculiar Children. Vol.4

Autor: Riggs R.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2018
Having defeated the monstrous threat that nearly destroyed the peculiar world, Jacob ... więcej »
Cena: 65.00 zł 59.00 zł
Rabat: 9,8%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781408277997"

Alice in Wonderland Book and MP3 Pack: Level 2

Autor: Carroll L.

Wydawca: Pearson Education Wydanie 1, 2011
Pearson English Readers bring language learning to life through the joy of reading. ... więcej »
Cena: 28.00 zł 25.00 zł
Rabat: 10,9%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9780141398860"

Aller Retour New York

Autor: Miller H.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2016
'New York is an aquarium ... where there are nothing but hellbenders and lungfish ... więcej »
Cena: 44.00 zł 35.00 zł
Rabat: 20,7%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781473224193"

An Absolutely Remarkable Thing

Autor: Green H.

Wydawca: Gollancz Wydanie 1, 2018
In his much-anticipated debut novel, Hank Green - co-creator of Crash Course, Vlogbrothers ... więcej »
Cena: 71.00 zł 59.00 zł
Rabat: 16,7%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9780241367667"

Annelies

Autor: Gillham D.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2020
A breathtaking new novel that asks the question: what if Anne Frank survived the ... więcej »
Cena: 48.00 zł 34.00 zł
Rabat: 29,8%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9780241367421"

Are You Watching?

Autor: Ralph V.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2020
A page-turning new YA thriller for the social media age, perfect for fans of A Good ... więcej »
Cena: 43.00 zł 33.00 zł
Rabat: 23,8%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781846015632"

Be a Mermaid

Autor: Ford S.

Wydawca: Octopus Publishing Group Wydanie 1, 2018
Mermaid is happy in her own fins. She is fiercely independent and is just as happy ... więcej »
Cena: 30.00 zł 24.00 zł
Rabat: 20,0%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9780857504517"

Blue Moon

Autor: Child L.

Wydawca: Transworld Wydanie 1, 2020
'This is one of his best' - The Times Jack Reacher is back in a brand new white-knuckle ... więcej »
Cena: 38.00 zł 29.00 zł
Rabat: 24,6%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9780552774765"

Bridge of Clay

Autor: Zusak M.

Wydawca: Black Swan Wydanie 1, 2019
'Achingly moving, delightfully funny, and thoroughly uplifting.' M L STEDMAN, author ... więcej »
Cena: 46.00 zł 35.00 zł
Rabat: 24,3%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781529342451"

Camino Winds

Autor: Grisham J.

The Sunday Times bestseller from international bestseller John Grisham. Is a Perfect ... więcej »
Cena: 103.00 zł 68.00 zł
Rabat: 33,9%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781784875848"

Catch-22

Autor: Heller J.

Wydawca: Vintage Books Wydanie 1, 2019
**AS SEEN ON CHANNEL 4** Discover Joseph Heller's hilarious and tragic satire on ... więcej »
Cena: 53.00 zł 47.00 zł
Rabat: 11,3%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781840225518"

Collected Ghost Stories

Autor: James M.

Wydawca: Wordsworth Editions Limited Wydanie 1, 2007
M.R. James is probably the finest ghost-story writer England has ever produced. ... więcej »
Cena: 16.00 zł 13.00 zł
Rabat: 17,5%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781840221725"

Complete Edgar Allen Poe

Autor: Poe E.

Wydawca: Wordsworth Editions Limited Wydanie 1, 2009
Edgar Poe was born the son of itinerant actors on January 19th, 1809 in Boston, ... więcej »
Cena: 79.00 zł 62.00 zł
Rabat: 21,4%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781840220551"

Complete Novels Jane Austen

Autor: Austen J.

Wydawca: Wordsworth Editions Limited Wydanie 1, 2004
Jane Austen is without question, one of England's most enduring and skilled novelists. ... więcej »
Cena: 56.00 zł 47.00 zł
Rabat: 16,1%

Dostępny natychmiast

 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [10]Następna
Hit dnia

okładka "9781542044448"

The King of Warsaw

Twardoch S.

Wydanie 1, 2020
Cena: 43.00 zł
Dostępny natychmiast




Non Book Products



LSW

O wschodzie





Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego, któremu chcesz polecić naszą księgarnię:
»
Mapa strony
Polityka prywatności
ABE BOOKS Sp. z o.o., Pl. Bankowy 4, PL-00-095 Warszawa, tel./fax: +48 22 8280588 więcej »  

copyright ABE BOOKS 2021, wykonanie Prekursor