Księgarnia Co-Liber In Englishenglish
Wyszukaj książkę:
»
szukanie zaawansowane
Oferta Nowości Promocje Księgarnia japońska Księgarnia chińska Księgarnia niemiecka Koszyk - 0 zł
Tematyka
Beletrystyka historycznaBeletrystyka klasyczne (przed 1945 r.)Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)Beletrystyka religijna i duchowaBeletrystyka:FantasyFantasyHorrory i historie o duchachKryminał Mity i legendy opowiadane jako beletrystykaNowele graficzneOpowieści sensacyjnePowieści przygodoweRomanseSagiScience fictionZagadnienia powiązane z beletrystykąBiografie: ogólnePamiętnikiPamiętniki, listy i kronikiPrawdziwe historieChiński - książki do nauki chińskiegoBiznes i zarządzanieEkonomiaFinanse i rachunkowośćPrzemysł i nauki przemysłoweArcheologiaFilozofiaHistoriaReligia i wierzenia religijneJapoński - książki do nauki japońskiegoJęzyk: Zagadnienia ogólneLingwistykaUczenie i uczenie się języka (inne niż ELT)Antologie (nie poezja)Literatura: historia i krytycyzmPoezjaProza: Sztuki, scenariusze do sztukChirurgiaInne dziedziny medycynyMedycyna kliniczna i choroby wewnętrzneMedycyna komplementarnaMedycyna przedkliniczna: nauki podstawoweMedycyna weterynaryjnaMedycyna: zagadnienia ogólnePielęgniarstwo i usługi pomocniczeStudia medyczne, informatory przeglądowe, materiały referencyjneELT - Angielski do szczególnych celówELT - materiały do nauki i podręcznikiELT - Materiały referencyjne i pomocniczeGeografiaNauki o ZiemiPlanowanie regionalne i terenoweŚrodowiskoAstronomia, czas i przestrzeńBiologiaChemiaFizykaMatematykaNauka: zagadnienia ogólneBeletrystyka dla dzieci i młodzieży i prawdziwe historieDzieci i młodzież - zagadnienia ogólneEdukacja: materiałyKsiążki ilustrowane, książki z zadaniami i materiały do nauki dla najmłodszychKwestie osobiste i społeczne (dzieci i młodzież)Materiał referencyjny dla dzieci i młodzieżyPapeterie dla dzieci i inne przedmiotyRoczniki, antologie i poezja dla dzieci i młodzieżyBadania i informacje: zagadnienia ogólneBibliotekoznawstwo i informacja naukowaEncyklopedieMuzea i muzeologiaStudia interdyscyplinarnePrawo międzynarodowePrawo określonych jurysdykcjiPrawo: materiały i wskazówki do powtórki materiałuPrawoznawstwo i zagadnienia ogólneDziałania wojenne i obronaEdukacjaPolityka i rządPomoc społeczna, kryminologiaPsychologiaSocjologia i antropologiaSpołeczeństwo i kultura: pojęcia ogólneAntyki i przedmioty kolekcjonerskieGotowanie/jedzenie i drinki itp.Hobby, quizy i gryHumorNatura, życie wiejskie, zwierzęta domoweOgrodnictwoPodróże i urlopPozycje różneRękodzielnictwo, sztuki dekoracyjne i rzemiosłoSporty i rekreacja na powietrzuStyl życia i przewodniki osobistego styluTransport: pojęcia ogólneUtrzymanie domu i domostwaZainteresowania własną okolicą, historia rodziny i nostalgiaArchitekturaFilm, telewizja i radioFotografia i zdjęciaHistoria sztuki/sztuka i nurty w sztuceMuzykaRodzaje sztukiSztukaSztuka przemysłowaSztuka teatralnaSztuka zagadnienia ogólneTaniec i inne sztuki sceniczneBazy danychBezpieczeństwo komputeroweCertyfikaty komputeroweComputer networking & communicationsCyfrowy styl życiaKomputery: zagadnienia ogólneMedia cyfrowe i graficzneNauki komputeroweOprogramowanie dla biznesuProgramowanie komputerowe/rozwój oprogramowaniaSprzęt komputerowySystemy operacyjneChemia przemysłowa i technologie wytwórczeInne technologie stosowaneInżynieria biochemicznaInżynieria elektroniczna i komunikacyjnaInżynieria lądowa, ekspertyzy i budowaInżynieria mechaniczna i materiałowaNauki środowiskowe, inżynieria i technologiaRolnictwo i gospodarstwaTechnologia energii i inżynieriaTechnologia transportowaTechnologia: zagadnienia ogólneRodzina i zdrowieSamopomoc i rozwój osobistyUmysł, ciało i duch
Tytuły niemieckie


Logowanie

Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj się



Zapisz się do newslettera

Informacje o nowościach wydawniczych z interesującej
Cię dziedziny.

zamów »


zapłać online

Nowości

Sortuj według: Tytułu, Ceny, Roku wydaniamalejąco

okładka "9780857854582"
NOWOŚĆ

Geographies of Food

Autor: Goodman M.

Wydawca: Berg Wydanie 1, 2021
What is the future of food in light of growing threats from the climate emergency ... więcej »
Cena: 155.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781529118810"
NOWOŚĆ

How To Save It

Autor: Sol B.

Wydawca: Random House Wydanie 1, 2021
Introducing the new 'How To...' series from #Merky Books: unlock your potential ... więcej »
Cena: 38.00 zł 34.00 zł
Rabat: 10,6%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781529368000"
NOWOŚĆ

Sooley

Autor: Grisham J.

'A master of plotting and pacing' - New York Times 'With every new book I appreciate ... więcej »
Cena: 110.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9788377887080"
NOWOŚĆ

Arabski Gramatyka z ćwiczeniami

Autor: Badran M.

Wydawca: Wydawnictwo Edgard Wydanie 1, 2020
Arabski Gramatyka z ćwiczeniami to napisany przystępnym językiem podręcznik z ćwiczeniami ... więcej »
Cena: 35.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9788365049933"
NOWOŚĆ

Niemiecki Słownik uczniowski

Autor: ..

Wydawca: Wydawnictwo Lingea Wydanie 1, 2020
Niemiecki Słownik uczniowski to wspaniała pomoc dydaktyczna, przeznaczona przede ... więcej »
Cena: 25.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9780241312179"
NOWOŚĆ

The Mathematics of the Gods and the Algorithms of Men

Autor: Zellini P.

Wydawca: Allen Lane Wydanie 1, 2020
Is mathematics a discovery or an invention? Do numbers truly exist? What sort of ... więcej »
Cena: 102.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781474953023"
NOWOŚĆ

Peep Inside How a Plane Works

Autor: Bryan L.

Wydawca: Usborne Publishing Ltd Wydanie 1, 2020
Follow a plane on a journey around the world in this little book, and peep inside ... więcej »
Cena: 41.00 zł 35.00 zł
Rabat: 13,6%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9780241373668"
NOWOŚĆ

Leadership is Language

Autor: Marquet D.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2020
'Full of compelling advice on how to lead more effectively by choosing your words ... więcej »
Cena: 79.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781785042836"
NOWOŚĆ

Find Your Voice

Autor: Goyder C.

Wydawca: Vermilion Wydanie 1, 2020
'This book is brilliant! It will change lives.' - Suzy Walker, Editor-in-Chief, ... więcej »
Cena: 67.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781473683662"
NOWOŚĆ

The Passion Economy

Autor: Davidson A.

Wydawca: John Murray Wydanie 1, 2020
An indispensable roadmap and a refreshingly optimistic take on our economic future: ... więcej »
Cena: 78.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780241330890"
NOWOŚĆ

Tinker Tailor Soldier Spy

Autor: Carre J.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2020
THE FIFTH GEORGE SMILEY NOVEL A mole, implanted by Moscow Centre, has infiltrated ... więcej »
Cena: 42.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9780356510361"
NOWOŚĆ

Tiamat's Wrath

Autor: Corey J.

Wydawca: Orbit Wydanie 1, 2020
NOW A PRIME ORIGINAL SERIES Thirteen hundred gates have opened to solar systems ... więcej »
Cena: 53.00 zł 42.00 zł
Rabat: 20,2%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9780241405017"
NOWOŚĆ

Peppa Pig: Peppa Loves Yoga

Autor: Peppa Pig ..

Wydawca: Ladybird Wydanie 1, 2020
It is a very busy day at Peppa and George's playgroup, but they have a very special ... więcej »
Cena: 27.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781473669857"
NOWOŚĆ

The Intelligence Trap

Autor: Robson D.

How was a brilliant physics professor tricked into carrying 2kg of cocaine across ... więcej »
Cena: 51.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780008208295"
NOWOŚĆ

All That's Dead

Autor: MacBride S.

Wydawca: Harper Collins Wydanie 1, 2020
The stunning new thriller from No. 1 Sunday Times bestseller Stuart MacBride. ... więcej »
Cena: 42.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781405940078"
NOWOŚĆ

Saturdays at Noon

Autor: Marks-Jones R.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2020
Sink into this heart-warming and captivating debut - perfect for fans of Half A ... więcej »
Cena: 42.00 zł 36.00 zł
Rabat: 13,6%

Dostępny natychmiast

 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [48]Następna
Hit dnia

okładka "9781542044448"

The King of Warsaw

Twardoch S.

Wydanie 1, 2020
Cena: 43.00 zł
Dostępny natychmiast




Non Book Products



LSW

O wschodzie





Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego, któremu chcesz polecić naszą księgarnię:
»
Mapa strony
Polityka prywatności
ABE BOOKS Sp. z o.o., Pl. Bankowy 4, PL-00-095 Warszawa, tel./fax: +48 22 8280588 więcej »  

copyright ABE BOOKS 2021, wykonanie Prekursor