Księgarnia Co-Liber In Englishenglish
Wyszukaj książkę:
»
szukanie zaawansowane
Oferta Nowości Promocje Księgarnia japońska Księgarnia chińska Księgarnia niemiecka Koszyk - 0 zł
Tematyka
Beletrystyka historycznaBeletrystyka klasyczne (przed 1945 r.)Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)Beletrystyka religijna i duchowaBeletrystyka:FantasyFantasyHorrory i historie o duchachKryminał Mity i legendy opowiadane jako beletrystykaNowele graficzneOpowieści sensacyjnePowieści przygodoweRomanseSagiScience fictionZagadnienia powiązane z beletrystykąBiografie: ogólnePamiętnikiPamiętniki, listy i kronikiPrawdziwe historieChiński - książki do nauki chińskiegoBiznes i zarządzanieEkonomiaFinanse i rachunkowośćPrzemysł i nauki przemysłoweArcheologiaFilozofiaHistoriaReligia i wierzenia religijneJapoński - książki do nauki japońskiegoJęzyk: Zagadnienia ogólneLingwistykaUczenie i uczenie się języka (inne niż ELT)Antologie (nie poezja)Literatura: historia i krytycyzmPoezjaProza: Sztuki, scenariusze do sztukChirurgiaInne dziedziny medycynyMedycyna kliniczna i choroby wewnętrzneMedycyna komplementarnaMedycyna przedkliniczna: nauki podstawoweMedycyna weterynaryjnaMedycyna: zagadnienia ogólnePielęgniarstwo i usługi pomocniczeStudia medyczne, informatory przeglądowe, materiały referencyjneELT - Angielski do szczególnych celówELT - materiały do nauki i podręcznikiELT - Materiały referencyjne i pomocniczeGeografiaNauki o ZiemiPlanowanie regionalne i terenoweŚrodowiskoAstronomia, czas i przestrzeńBiologiaChemiaFizykaMatematykaNauka: zagadnienia ogólneBeletrystyka dla dzieci i młodzieży i prawdziwe historieDzieci i młodzież - zagadnienia ogólneEdukacja: materiałyKsiążki ilustrowane, książki z zadaniami i materiały do nauki dla najmłodszychKwestie osobiste i społeczne (dzieci i młodzież)Materiał referencyjny dla dzieci i młodzieżyPapeterie dla dzieci i inne przedmiotyRoczniki, antologie i poezja dla dzieci i młodzieżyBadania i informacje: zagadnienia ogólneBibliotekoznawstwo i informacja naukowaEncyklopedieMuzea i muzeologiaStudia interdyscyplinarnePrawo międzynarodowePrawo określonych jurysdykcjiPrawo: materiały i wskazówki do powtórki materiałuPrawoznawstwo i zagadnienia ogólneDziałania wojenne i obronaEdukacjaPolityka i rządPomoc społeczna, kryminologiaPsychologiaSocjologia i antropologiaSpołeczeństwo i kultura: pojęcia ogólneAntyki i przedmioty kolekcjonerskieGotowanie/jedzenie i drinki itp.Hobby, quizy i gryHumorNatura, życie wiejskie, zwierzęta domoweOgrodnictwoPodróże i urlopPozycje różneRękodzielnictwo, sztuki dekoracyjne i rzemiosłoSporty i rekreacja na powietrzuStyl życia i przewodniki osobistego styluTransport: pojęcia ogólneUtrzymanie domu i domostwaZainteresowania własną okolicą, historia rodziny i nostalgiaArchitekturaFilm, telewizja i radioFotografia i zdjęciaHistoria sztuki/sztuka i nurty w sztuceMuzykaRodzaje sztukiSztukaSztuka przemysłowaSztuka teatralnaSztuka zagadnienia ogólneTaniec i inne sztuki sceniczneBazy danychBezpieczeństwo komputeroweCertyfikaty komputeroweComputer networking & communicationsCyfrowy styl życiaKomputery: zagadnienia ogólneMedia cyfrowe i graficzneNauki komputeroweOprogramowanie dla biznesuProgramowanie komputerowe/rozwój oprogramowaniaSprzęt komputerowySystemy operacyjneChemia przemysłowa i technologie wytwórczeInne technologie stosowaneInżynieria biochemicznaInżynieria elektroniczna i komunikacyjnaInżynieria lądowa, ekspertyzy i budowaInżynieria mechaniczna i materiałowaNauki środowiskowe, inżynieria i technologiaRolnictwo i gospodarstwaTechnologia energii i inżynieriaTechnologia transportowaTechnologia: zagadnienia ogólneRodzina i zdrowieSamopomoc i rozwój osobistyUmysł, ciało i duch
Tytuły niemieckie


Logowanie

Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj się



Zapisz się do newslettera

Informacje o nowościach wydawniczych z interesującej
Cię dziedziny.

zamów »


zapłać online

Wydawnictwa

Sortuj według: Tytułurosnąco, Ceny, Roku wydania

okładka "9780755305094"

Anansi Boys

Autor: Gaiman N.

A kaleidoscopic journey deep into myth from bestselling storytelling legend Neil ... więcej »
Cena: 37.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781472260086"

Art Matters

Autor: Gaiman N.

Wydawca: Headline Book Publishing Ltd Wydanie 1, 2018
A creative call to arms from the mind of Neil Gaiman, combining his extraordinary ... więcej »
Cena: 53.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781472229571"

Every Exquisite Thing

Autor: Quick M.

Wydawca: Headline Book Publishing Ltd Wydanie 1, 2017
From Matthew Quick, bestselling author of THE SILVER LININGS PLAYBOOK, comes EVERY ... więcej »
Cena: 43.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9780755334148"

Fragile Things

Autor: Gaiman N.

Neil Gaiman's extraordinary Fragile Things, from the bestselling author of The Ocean ... więcej »
Cena: 47.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781472259059"

Humans

Autor: Phillips T.

Wydawca: Headline Book Publishing Ltd Wydanie 1, 2019
***THE INTERNATIONAL BESTSELLER*** 'This book is brilliant. Utterly, utterly brilliant' ... więcej »
Cena: 47.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781472240767"

I Am, I Am, I Am: Seventeen Brushes With Death

Autor: O'Farrell M.

Wydawca: Headline Book Publishing Ltd Wydanie 1, 2018
AS FEATURED ON BIG SCOTTISH BOOK CLUB AND THE ZOE BALL BOOKCLUB, A BOOK OF THE YEAR ... więcej »
Cena: 45.00 zł 23.00 zł
Rabat: 50,0%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781472207609"

Love in the Afternoon and Other Delights

Autor: Vincenzi P.

Wydawca: Headline Book Publishing Ltd Wydanie 1, 2013
From her sweeping novels to her searing journalism, Penny Vincenzi has been writing ... więcej »
Cena: 37.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9780755322800"

Neverwhere

Autor: Gaiman N.

Neverwhere is the stunningly original first novel from Neil Gaiman, the bestselling ... więcej »
Cena: 47.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781472258311"

Secret Service Brainteasers

Autor: McKay S.

Wydawca: Headline Book Publishing Ltd Wydanie 1, 2018
Sinclair McKay's Bletchley Park Brainteasers was the runaway quiz book bestseller ... więcej »
Cena: 68.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9780755322831"

Smoke & Mirrors

Autor: Gaiman N.

***This short fiction collection includes 'Chivalry', this year's Radio 4 Neil Gaiman ... więcej »
Cena: 37.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780755322824"

Stardust

Autor: Gaiman N.

Stardust is an enchanting and enthralling novel from Sunday Times bestseller and ... więcej »
Cena: 47.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781472248848"

The Key

Autor: Hughes K.

Wydawca: Headline Book Publishing Ltd Wydanie 1, 2018
A hidden note. A lost love. A second chance... 'A wonderful, enthralling story; ... więcej »
Cena: 54.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781472232441"

The Naturalista

Autor: Balfour X.

Wydawca: Headline Book Publishing Ltd Wydanie 1, 2016
If you have ever felt the stress of 21st-century living wrap itself around your ... więcej »
Cena: 148.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781472200341"

The Ocean at the End of the Lane

Autor: Gaiman N.

Wydawca: Headline Book Publishing Ltd Wydanie 1, 2014
WINNER OF THE SPECSAVERS NATIONAL BOOK AWARDS 2013 BOOK OF THE YEAR The Ocean ... więcej »
Cena: 47.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781472262394"

The Perfect Girlfriend

Autor: Hamilton K.

Wydawca: Headline Book Publishing Ltd Wydanie 1, 2019
YOU'VE NEVER READ A LOVE STORY AS TWISTED AS THIS. Perfect for fans of THE WOMAN ... więcej »
Cena: 42.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781472267856"

The Power of Chowa

Autor: Tanaka A.

Wydawca: Headline Book Publishing Ltd Wydanie 1, 2019
'Following Tanaka's wisdom is an easy way to start making life feel just a little ... więcej »
Cena: 67.00 zł
Dostępny natychmiast

 
[1] [2] Następna
Hit dnia

okładka "9781787474413"

The Flatshare

O'Leary B.

THE SUNDAY TIMES TOP FIVE BESTSELLER 'You will LOVE it!' Marian Keyes 'I adored ... więcej »
Wydanie 1, 2020
Cena: 41.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781529123838"

The Boy from the Woods

Coben H.

THE LATEST BOOK FROM THE #1 BESTSELLING AUTHOR AND CREATOR OF THE HIT NETFLIX DRAMA ... więcej »
Wydanie 1, 2020
Cena: 75.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781405919463"

Nine Perfect Strangers

Moriarty L.

PERFECT LIVES OR PERFECT LIES? THE UNPUTDOWNABLE SUNDAY TIMES NO. 1 BESTSELLER AND ... więcej »
Wydanie 1, 2019
Cena: 46.00 zł 35.00 zł
Rabat: 22,9%
Dostępny natychmiast

okładka "9781472154668"

Where the Crawdads Sing

Owens D.

*The multi-million copy bestseller* Soon to be a major film A Number One New York ... więcej »
Wydanie 1, 2019
Cena: 46.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781529035667"

Permanent Record

Snowden E.

THE SUNDAY TIMES TOP TEN BESTSELLER Edward Snowden, the man who risked everything ... więcej »
Wydanie 1, 2019
Cena: 78.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9780525534204"

Flights

Tokarczuk O.

Wydanie 1, 2019
Cena: 53.00 zł
Dostępny natychmiast




Non Book Products



LSW

O wschodzie





Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego, któremu chcesz polecić naszą księgarnię:
»
Mapa strony
Polityka prywatności
CO-LIBER, Bankowy 4, PL-00-095 Warszawa, Tel./fax: (48-22) 828 05 88 więcej »  

copyright Co-liber 2001-2006, wykonanie Prekursor