Księgarnia Co-Liber In Englishenglish
Wyszukaj książkę:
»
szukanie zaawansowane
Oferta Nowości Promocje Księgarnia japońska Księgarnia chińska Księgarnia niemiecka Koszyk - 0 zł
Tematyka
Beletrystyka historycznaBeletrystyka klasyczne (przed 1945 r.)Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)Beletrystyka religijna i duchowaBeletrystyka:FantasyFantasyHorrory i historie o duchachKryminał Mity i legendy opowiadane jako beletrystykaNowele graficzneOpowieści sensacyjnePowieści przygodoweRomanseSagiScience fictionZagadnienia powiązane z beletrystykąBiografie: ogólnePamiętnikiPamiętniki, listy i kronikiPrawdziwe historieChiński - książki do nauki chińskiegoBiznes i zarządzanieEkonomiaFinanse i rachunkowośćPrzemysł i nauki przemysłoweArcheologiaFilozofiaHistoriaReligia i wierzenia religijneJapoński - książki do nauki japońskiegoJęzyk: Zagadnienia ogólneLingwistykaUczenie i uczenie się języka (inne niż ELT)Antologie (nie poezja)Literatura: historia i krytycyzmPoezjaProza: Sztuki, scenariusze do sztukChirurgiaInne dziedziny medycynyMedycyna kliniczna i choroby wewnętrzneMedycyna komplementarnaMedycyna przedkliniczna: nauki podstawoweMedycyna weterynaryjnaMedycyna: zagadnienia ogólnePielęgniarstwo i usługi pomocniczeStudia medyczne, informatory przeglądowe, materiały referencyjneELT - Angielski do szczególnych celówELT - materiały do nauki i podręcznikiELT - Materiały referencyjne i pomocniczeGeografiaNauki o ZiemiPlanowanie regionalne i terenoweŚrodowiskoAstronomia, czas i przestrzeńBiologiaChemiaFizykaMatematykaNauka: zagadnienia ogólneBeletrystyka dla dzieci i młodzieży i prawdziwe historieDzieci i młodzież - zagadnienia ogólneEdukacja: materiałyKsiążki ilustrowane, książki z zadaniami i materiały do nauki dla najmłodszychKwestie osobiste i społeczne (dzieci i młodzież)Materiał referencyjny dla dzieci i młodzieżyPapeterie dla dzieci i inne przedmiotyRoczniki, antologie i poezja dla dzieci i młodzieżyBadania i informacje: zagadnienia ogólneBibliotekoznawstwo i informacja naukowaEncyklopedieMuzea i muzeologiaStudia interdyscyplinarnePrawo międzynarodowePrawo określonych jurysdykcjiPrawo: materiały i wskazówki do powtórki materiałuPrawoznawstwo i zagadnienia ogólneDziałania wojenne i obronaEdukacjaPolityka i rządPomoc społeczna, kryminologiaPsychologiaSocjologia i antropologiaSpołeczeństwo i kultura: pojęcia ogólneAntyki i przedmioty kolekcjonerskieGotowanie/jedzenie i drinki itp.Hobby, quizy i gryHumorNatura, życie wiejskie, zwierzęta domoweOgrodnictwoPodróże i urlopPozycje różneRękodzielnictwo, sztuki dekoracyjne i rzemiosłoSporty i rekreacja na powietrzuStyl życia i przewodniki osobistego styluTransport: pojęcia ogólneUtrzymanie domu i domostwaZainteresowania własną okolicą, historia rodziny i nostalgiaArchitekturaFilm, telewizja i radioFotografia i zdjęciaHistoria sztuki/sztuka i nurty w sztuceMuzykaRodzaje sztukiSztukaSztuka przemysłowaSztuka teatralnaSztuka zagadnienia ogólneTaniec i inne sztuki sceniczneBazy danychBezpieczeństwo komputeroweCertyfikaty komputeroweComputer networking & communicationsCyfrowy styl życiaKomputery: zagadnienia ogólneMedia cyfrowe i graficzneNauki komputeroweOprogramowanie dla biznesuProgramowanie komputerowe/rozwój oprogramowaniaSprzęt komputerowySystemy operacyjneChemia przemysłowa i technologie wytwórczeInne technologie stosowaneInżynieria biochemicznaInżynieria elektroniczna i komunikacyjnaInżynieria lądowa, ekspertyzy i budowaInżynieria mechaniczna i materiałowaNauki środowiskowe, inżynieria i technologiaRolnictwo i gospodarstwaTechnologia energii i inżynieriaTechnologia transportowaTechnologia: zagadnienia ogólneRodzina i zdrowieSamopomoc i rozwój osobistyUmysł, ciało i duch
Tytuły niemieckie


Logowanie

Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj się



Zapisz się do newslettera

Informacje o nowościach wydawniczych z interesującej
Cię dziedziny.

zamów »


zapłać online

Działy » Pozycje edukacyjne dla dzieci i dorosłych » Beletrystyka dla dzieci i młodzieży i prawdziwe historie

Sortuj według: Tytułurosnąco, Ceny, Roku wydania

okładka "9780241367421"
NOWOŚĆ

Are You Watching?

Autor: Ralph V.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2020
A page-turning new YA thriller for the social media age, perfect for fans of A Good ... więcej »
Cena: 43.00 zł 33.00 zł
Rabat: 22,3%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9788375684605"
NOWOŚĆ

Dzieci to lubią najbardziej Die Kinder mogen das

Autor: Leszczyński G.

Wydawca: PWH Siedmioróg sp. z o.o. Wydanie 1, 2020
Zebraliśmy w jednej książce to, co z polskiej literatury pozostaje w trwałej pamięci ... więcej »
Cena: 25.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780008371692"
NOWOŚĆ

Here in the Real World

Autor: Pennypacker S.

Wydawca: Harper Collins Wydanie 1, 2020
From the author of the highly acclaimed, bestselling novel Pax comes a gorgeous ... więcej »
Cena: 38.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9780241413241"
NOWOŚĆ

Ladybird Stories for Five Year Olds

Autor: ..

Wydawca: Ladybird Wydanie 1, 2020
This enchanting collection of six classic stories and fairy tales is perfect for ... więcej »
Cena: 54.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780241380314"
NOWOŚĆ

Mummy Fairy and Me: Mermaid Magic

Autor: Kinsella S.

Wydawca: Puffin Books Wydanie 1, 2020
This is the perfect story to read together this Mother's Day! My mummy looks normal, ... więcej »
Cena: 37.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9780241376928"
NOWOŚĆ

One Of Us Is Next

Autor: McManus K.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2020
The sequel to the international bestseller One of Us is Lying Welcome back to Bayview ... więcej »
Cena: 43.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780702301575"
NOWOŚĆ

P.S. I Still Love You

Autor: Han J.

Wydawca: Scholastic Wydanie 1, 2020
Lara Jean and her love letters are back in this utterly irresistible sequel ... więcej »
Cena: 43.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9780241405017"
NOWOŚĆ

Peppa Pig: Peppa Loves Yoga

Autor: Peppa Pig ..

Wydawca: Ladybird Wydanie 1, 2020
It is a very busy day at Peppa and George's playgroup, but they have a very special ... więcej »
Cena: 27.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780241423646"
NOWOŚĆ

Peter Rabbit Easter Eggs Press Out and Play

Autor: Potter B.

Wydawca: Puffin Books Wydanie 1, 2020
It's Easter time and Peter Rabbit is ready for an egg hunt! You can join him by ... więcej »
Cena: 43.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9780241415290"
NOWOŚĆ

Peter Rabbit Movie 2 Novelisation

Autor: Puffin ..

Wydawca: Puffin Books Wydanie 1, 2020
Peter Rabbit is hopping back into cinemas in spring 2020. Featuring the same star-studded ... więcej »
Cena: 33.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780241374627"
NOWOŚĆ

Pretty Funny

Autor: Elliott R.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2020
"This book is filled with loveable characters, witty dialogue and proper LOLS which ... więcej »
Cena: 42.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781444921748"
NOWOŚĆ

Rabbit and Bear: A Bite in the Night

Autor: Gough J.

Wydawca: Hodder Children's Books Wydanie 1, 2020
Gorgeously illustrated and with a classic feel, this is a brilliantly funny story ... więcej »
Cena: 32.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780702300172"
NOWOŚĆ

The Ballad of Songbirds and Snakes (A Hunger Games Novel)

Autor: Collins S.

Wydawca: Scholastic Wydanie 1, 2020
Ambition will fuel him. Competition will drive him. But power has ... więcej »
Cena: 103.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9780141354484"
NOWOŚĆ

The Between

Autor: Hofmeyr D.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2020
'Forget everything you think you know . . .' Ana Moon's best friend Bea has vanished. ... więcej »
Cena: 43.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780241392393"
NOWOŚĆ

The Fork, the Witch, and the Worm

Autor: Paolini C.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2020
Relish the incomparable imagination of Christopher Paolini in this thrilling collection ... więcej »
Cena: 43.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781912626106"
NOWOŚĆ

The Mask of Aribella

Autor: Hoghton A.

Wydawca: Scholastic Wydanie 1, 2020
Perfect for fans of The Thief Lord! Aribella lives in Venice, the daughter ... więcej »
Cena: 38.00 zł
Dostępny natychmiast

 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [19]Następna
Hit dnia

okładka "9781787474413"

The Flatshare

O'Leary B.

THE SUNDAY TIMES TOP FIVE BESTSELLER 'You will LOVE it!' Marian Keyes 'I adored ... więcej »
Wydanie 1, 2020
Cena: 46.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781405919463"

Nine Perfect Strangers

Moriarty L.

PERFECT LIVES OR PERFECT LIES? THE UNPUTDOWNABLE SUNDAY TIMES NO. 1 BESTSELLER AND ... więcej »
Wydanie 1, 2019
Cena: 46.00 zł 37.00 zł
Rabat: 18,5%
Dostępny natychmiast

okładka "9780525534204"

Flights

Tokarczuk O.

Wydanie 1, 2019
Cena: 53.00 zł
Dostępny natychmiast




Non Book Products



LSW

O wschodzie





Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego, któremu chcesz polecić naszą księgarnię:
»
Mapa strony
Polityka prywatności
CO-LIBER, Bankowy 4, PL-00-095 Warszawa, Tel./fax: (48-22) 828 05 88 więcej »  

copyright Co-liber 2001-2006, wykonanie Prekursor