Księgarnia Co-Liber In Englishenglish
Wyszukaj książkę:
»
szukanie zaawansowane
Oferta Nowości Promocje Księgarnia japońska Księgarnia chińska Księgarnia niemiecka Koszyk - 0 zł
Tematyka
Beletrystyka historycznaBeletrystyka klasyczne (przed 1945 r.)Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)Beletrystyka religijna i duchowaBeletrystyka:FantasyFantasyHorrory i historie o duchachKryminał Mity i legendy opowiadane jako beletrystykaNowele graficzneOpowieści sensacyjnePowieści przygodoweRomanseSagiScience fictionZagadnienia powiązane z beletrystykąBiografie: ogólnePamiętnikiPamiętniki, listy i kronikiPrawdziwe historieChiński - książki do nauki chińskiegoBiznes i zarządzanieEkonomiaFinanse i rachunkowośćPrzemysł i nauki przemysłoweArcheologiaFilozofiaHistoriaReligia i wierzenia religijneJapoński - książki do nauki japońskiegoJęzyk: Zagadnienia ogólneLingwistykaUczenie i uczenie się języka (inne niż ELT)Antologie (nie poezja)Literatura: historia i krytycyzmPoezjaProza: Sztuki, scenariusze do sztukChirurgiaInne dziedziny medycynyMedycyna kliniczna i choroby wewnętrzneMedycyna komplementarnaMedycyna przedkliniczna: nauki podstawoweMedycyna weterynaryjnaMedycyna: zagadnienia ogólnePielęgniarstwo i usługi pomocniczeStudia medyczne, informatory przeglądowe, materiały referencyjneELT - Angielski do szczególnych celówELT - materiały do nauki i podręcznikiELT - Materiały referencyjne i pomocniczeGeografiaNauki o ZiemiPlanowanie regionalne i terenoweŚrodowiskoAstronomia, czas i przestrzeńBiologiaChemiaFizykaMatematykaNauka: zagadnienia ogólneBeletrystyka dla dzieci i młodzieży i prawdziwe historieDzieci i młodzież - zagadnienia ogólneEdukacja: materiałyKsiążki ilustrowane, książki z zadaniami i materiały do nauki dla najmłodszychKwestie osobiste i społeczne (dzieci i młodzież)Materiał referencyjny dla dzieci i młodzieżyPapeterie dla dzieci i inne przedmiotyRoczniki, antologie i poezja dla dzieci i młodzieżyBadania i informacje: zagadnienia ogólneBibliotekoznawstwo i informacja naukowaEncyklopedieMuzea i muzeologiaStudia interdyscyplinarnePrawo międzynarodowePrawo określonych jurysdykcjiPrawo: materiały i wskazówki do powtórki materiałuPrawoznawstwo i zagadnienia ogólneDziałania wojenne i obronaEdukacjaPolityka i rządPomoc społeczna, kryminologiaPsychologiaSocjologia i antropologiaSpołeczeństwo i kultura: pojęcia ogólneAntyki i przedmioty kolekcjonerskieGotowanie/jedzenie i drinki itp.Hobby, quizy i gryHumorNatura, życie wiejskie, zwierzęta domoweOgrodnictwoPodróże i urlopPozycje różneRękodzielnictwo, sztuki dekoracyjne i rzemiosłoSporty i rekreacja na powietrzuStyl życia i przewodniki osobistego styluTransport: pojęcia ogólneUtrzymanie domu i domostwaZainteresowania własną okolicą, historia rodziny i nostalgiaArchitekturaFilm, telewizja i radioFotografia i zdjęciaHistoria sztuki/sztuka i nurty w sztuceMuzykaRodzaje sztukiSztukaSztuka przemysłowaSztuka teatralnaSztuka zagadnienia ogólneTaniec i inne sztuki sceniczneBazy danychBezpieczeństwo komputeroweCertyfikaty komputeroweComputer networking & communicationsCyfrowy styl życiaKomputery: zagadnienia ogólneMedia cyfrowe i graficzneNauki komputeroweOprogramowanie dla biznesuProgramowanie komputerowe/rozwój oprogramowaniaSprzęt komputerowySystemy operacyjneChemia przemysłowa i technologie wytwórczeInne technologie stosowaneInżynieria biochemicznaInżynieria elektroniczna i komunikacyjnaInżynieria lądowa, ekspertyzy i budowaInżynieria mechaniczna i materiałowaNauki środowiskowe, inżynieria i technologiaRolnictwo i gospodarstwaTechnologia energii i inżynieriaTechnologia transportowaTechnologia: zagadnienia ogólneRodzina i zdrowieSamopomoc i rozwój osobistyUmysł, ciało i duch
Tytuły niemieckie


Logowanie

Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj się



Zapisz się do newslettera

Informacje o nowościach wydawniczych z interesującej
Cię dziedziny.

zamów »


zapłać online

Działy » Beletrystyka i pozycje pokrewne » Beletrystyka historyczna

Sortuj według: Tytułurosnąco, Ceny, Roku wydania

okładka "9781409190745"

All the Flowers in Paris

Autor: Jio S.

Wydawca: Orion Wydanie 1, 2020
One mother's desperate hope for survival. 1943: In occupied Paris, Celine creates ... więcej »
Cena: 46.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781785769139"

Cilka's Journey

Autor: Morris H.

Wydawca: Zaffre Publishing Wydanie 1, 2019
Her beauty saved her life - and condemned her. In 1942 Cilka Klein is just sixteen ... więcej »
Cena: 66.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780312429027"

Dancer

Autor: McCann C.

Wydawca: Picador Wydanie 1, 2009
Cena: 56.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781788549219"

Death of an Eye

Autor: Stabenow D.

Wydawca: Head of Zeus Wydanie 1, 2019
'Outstanding' Washington Post. ALEXANDRIA, 47 BC. For three centuries, the House ... więcej »
Cena: 44.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780812980547"

Dreams of Joy

Autor: See L.

Wydawca: Random House Wydanie 1, 2012
Cena: 55.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781509848539"

Edge of Eternity

Autor: Follett K.

Wydawca: Pan Macmillan Books Wydanie 1, 2018
Edge of Eternity is the epic, final novel in Ken Follett's captivating and hugely ... więcej »
Cena: 53.00 zł 45.00 zł
Rabat: 15,9%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9780755347537"

Empire of the Moghul

Autor: Rutherford A.

* MAJOR TV SCREEN ADAPTATION COMING 202O FROM DISNEY+ HOTSTAR * The first book ... więcej »
Cena: 37.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781408831168"

John Saturnall's Feast

Autor: Norfolk L.

Wydawca: Bloomsbury Publishing Plc Wydanie 1, 2013
In the remote village of Buckland, a mob chants of witchcraft. It is 1625, and John ... więcej »
Cena: 50.00 zł 45.00 zł
Rabat: 10,8%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781472123077"

Quicksilver

Autor: of Kent H.

Wydawca: Constable Wydanie 1, 2016
From HRH Princess Michael of Kent, bestselling author of The Queen of Four Kingdoms, ... więcej »
Cena: 46.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781909621510"

Ross Poldark

Autor: Graham W.

Wydawca: Macmillan Collector's Library Wydanie 1, 2016
This beautiful Macmillan Collector's Library edition of Ross Poldark features an ... więcej »
Cena: 54.00 zł 51.00 zł
Rabat: 5,6%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781509806850"

The Burning Chambers

Autor: Mosse K.

Wydawca: Pan Macmillan Books Wydanie 1, 2019
* The Sunday Times Number One Bestseller * From the multi-million, number one bestselling ... więcej »
Cena: 46.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781529002430"

The Doll Factory

Autor: Macneal E.

Wydawca: Picador Wydanie 1, 2020
A Sunday Times Bestseller, BBC Radio 2 Book Club Pick and BBC Radio 4 Book at Bedtime. The ... więcej »
Cena: 47.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781529104776"

The Librarian of Auschwitz

Autor: Iturbe A.

Wydawca: Ebury Press Wydanie 1, 2019
For readers of The Tattooist of Auschwitz and The Choice: this is the story of the ... więcej »
Cena: 46.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781529106534"

The Light in Hidden Places

Autor: Cameron S.

Wydawca: Ebury Press Wydanie 1, 2020
DEATH PENALTY FOR ALL WHO GIVE AID TO A JEW. DEATH TO ALL WHO HARBOUR A JEW. DEATH ... więcej »
Cena: 42.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781529005127"

The Mercies

Autor: Millwood Hargrave K.

Wydawca: Picador Wydanie 1, 2020
The Sunday Times Bestseller and BBC Radio 2 Book Club Pick 2020. For readers of ... więcej »
Cena: 74.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9780749023348"

The Outrageous Fortune of Abel Morgan

Autor: Jefferies C.

Wydawca: Allison & Busby Wydanie 1, 2019
1660, England. War is at an end, yet for Christopher Morgan his personal conflict ... więcej »
Cena: 44.00 zł
Dostępny natychmiast

 
[1] [2] Następna
Hit dnia

okładka "9781542044448"

The King of Warsaw

Twardoch S.

Wydanie 1, 2020
Cena: 43.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781409184829"

Imaginary Friend

Chbosky S.

'Astonishing . . . Genius . . . A masterpiece' EMMA WATSON Christopher Reese has ... więcej »
Wydanie 1, 2020
Cena: 56.00 zł
Dostępny natychmiast




Non Book Products



LSW

O wschodzie





Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego, któremu chcesz polecić naszą księgarnię:
»
Mapa strony
Polityka prywatności
ABE BOOKS Sp. z o.o., Pl. Bankowy 4, PL-00-095 Warszawa, tel./fax: +48 22 8280588 więcej »  

copyright ABE BOOKS 2021, wykonanie Prekursor