Księgarnia Co-Liber In Englishenglish
Wyszukaj książkę:
»
szukanie zaawansowane
Oferta Nowości Promocje Księgarnia japońska Księgarnia chińska Księgarnia niemiecka Koszyk - 0 zł
Tematyka
Beletrystyka historycznaBeletrystyka klasyczne (przed 1945 r.)Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)Beletrystyka religijna i duchowaBeletrystyka:FantasyFantasyHorrory i historie o duchachKryminał Mity i legendy opowiadane jako beletrystykaNowele graficzneOpowieści sensacyjnePowieści przygodoweRomanseSagiScience fictionZagadnienia powiązane z beletrystykąBiografie: ogólnePamiętnikiPamiętniki, listy i kronikiPrawdziwe historieChiński - książki do nauki chińskiegoBiznes i zarządzanieEkonomiaFinanse i rachunkowośćPrzemysł i nauki przemysłoweArcheologiaFilozofiaHistoriaReligia i wierzenia religijneJapoński - książki do nauki japońskiegoJęzyk: Zagadnienia ogólneLingwistykaUczenie i uczenie się języka (inne niż ELT)Antologie (nie poezja)Literatura: historia i krytycyzmPoezjaProza: Sztuki, scenariusze do sztukChirurgiaInne dziedziny medycynyMedycyna kliniczna i choroby wewnętrzneMedycyna komplementarnaMedycyna przedkliniczna: nauki podstawoweMedycyna weterynaryjnaMedycyna: zagadnienia ogólnePielęgniarstwo i usługi pomocniczeStudia medyczne, informatory przeglądowe, materiały referencyjneELT - Angielski do szczególnych celówELT - materiały do nauki i podręcznikiELT - Materiały referencyjne i pomocniczeGeografiaNauki o ZiemiPlanowanie regionalne i terenoweŚrodowiskoAstronomia, czas i przestrzeńBiologiaChemiaFizykaMatematykaNauka: zagadnienia ogólneBeletrystyka dla dzieci i młodzieży i prawdziwe historieDzieci i młodzież - zagadnienia ogólneEdukacja: materiałyKsiążki ilustrowane, książki z zadaniami i materiały do nauki dla najmłodszychKwestie osobiste i społeczne (dzieci i młodzież)Materiał referencyjny dla dzieci i młodzieżyPapeterie dla dzieci i inne przedmiotyRoczniki, antologie i poezja dla dzieci i młodzieżyBadania i informacje: zagadnienia ogólneBibliotekoznawstwo i informacja naukowaEncyklopedieMuzea i muzeologiaStudia interdyscyplinarnePrawo międzynarodowePrawo określonych jurysdykcjiPrawo: materiały i wskazówki do powtórki materiałuPrawoznawstwo i zagadnienia ogólneDziałania wojenne i obronaEdukacjaPolityka i rządPomoc społeczna, kryminologiaPsychologiaSocjologia i antropologiaSpołeczeństwo i kultura: pojęcia ogólneAntyki i przedmioty kolekcjonerskieGotowanie/jedzenie i drinki itp.Hobby, quizy i gryHumorNatura, życie wiejskie, zwierzęta domoweOgrodnictwoPodróże i urlopPozycje różneRękodzielnictwo, sztuki dekoracyjne i rzemiosłoSporty i rekreacja na powietrzuStyl życia i przewodniki osobistego styluTransport: pojęcia ogólneUtrzymanie domu i domostwaZainteresowania własną okolicą, historia rodziny i nostalgiaArchitekturaFilm, telewizja i radioFotografia i zdjęciaHistoria sztuki/sztuka i nurty w sztuceMuzykaRodzaje sztukiSztukaSztuka przemysłowaSztuka teatralnaSztuka zagadnienia ogólneTaniec i inne sztuki sceniczneBazy danychBezpieczeństwo komputeroweCertyfikaty komputeroweComputer networking & communicationsCyfrowy styl życiaKomputery: zagadnienia ogólneMedia cyfrowe i graficzneNauki komputeroweOprogramowanie dla biznesuProgramowanie komputerowe/rozwój oprogramowaniaSprzęt komputerowySystemy operacyjneChemia przemysłowa i technologie wytwórczeInne technologie stosowaneInżynieria biochemicznaInżynieria elektroniczna i komunikacyjnaInżynieria lądowa, ekspertyzy i budowaInżynieria mechaniczna i materiałowaNauki środowiskowe, inżynieria i technologiaRolnictwo i gospodarstwaTechnologia energii i inżynieriaTechnologia transportowaTechnologia: zagadnienia ogólneRodzina i zdrowieSamopomoc i rozwój osobistyUmysł, ciało i duch
Tytuły niemieckie


Logowanie

Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj się



Zapisz się do newslettera

Informacje o nowościach wydawniczych z interesującej
Cię dziedziny.

zamów »


zapłać online

Działy » Beletrystyka i pozycje pokrewne » Kryminał

Sortuj według: Tytułurosnąco, Ceny, Roku wydania

okładka "9781787461512"
NOWOŚĆ

Invisible Girl

Autor: Jewell L.

Wydawca: Arrow Wydanie 1, 2021
From the #1 bestselling author of THE FAMILY UPSTAIRS and THEN SHE WAS GONE comes ... więcej »
Cena: 43.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781471148279"

A Different Kind of Evil

Autor: Wilson A.

Wydawca: Simon & Schuster Wydanie 1, 2019
'A heart of darkness beats within this sparkling series. Fizzy with charm yet edge ... więcej »
Cena: 41.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780751549782"

A Poisonous Plot

Autor: Gregory S.

Wydawca: Sphere Wydanie 1, 2016
The twenty first chronicle in the Matthew Bartholomew series. In 1358, over a century ... więcej »
Cena: 54.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781786898418"

A Sudden Death in Cyprus

Autor: Grant M.

Wydawca: Canongate Books Wydanie 1, 2019
'Full of colourful characters, with a charming raconteur at its center' Kirkus Reviews 'Action-packed ... więcej »
Cena: 46.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780008208295"

All That's Dead

Autor: MacBride S.

Wydawca: Harper Collins Wydanie 1, 2020
The stunning new thriller from No. 1 Sunday Times bestseller Stuart MacBride. ... więcej »
Cena: 42.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9780099593782"

Blood on Snow

Autor: Nesbo J.

Wydawca: Vintage Books Wydanie 1, 2016
OVER 33 MILLION BOOKS SOLD WORLDWIDE Olav lives the lonely life of a fixer. When ... więcej »
Cena: 42.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781785762185"

Blood's Game

Autor: Donald A.

Wydawca: Zaffre Publishing Wydanie 1, 2018
THE THRILLING NEW SERIES FROM THE BESTSELLING AUTHOR OF THE 'OUTLAW CHRONICLES'. ... więcej »
Cena: 41.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9780099594352"

Cross the Line

Autor: Patterson J.

Wydawca: Arrow Wydanie 1, 2017
Alex Cross chases a cold-blooded killer...with a conscience. Shots ring out in ... więcej »
Cena: 41.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781617757624"

Cutting Edge

Autor: ..

Wydawca: Akashic Books Wydanie 1, 2019
Cena: 75.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781405915342"

Eeny Meeny. Eene Meene, englische Ausgabe

Autor: Arlidge M.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2014
THE ROCKET-PACED SERIAL-KILLER THRILLER AND RICHARD & JUDY BOOK CLUB PICK FROM M. ... więcej »
Cena: 39.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781473630451"

Girl at Midnight

Autor: Bonda K.

Girl at Midnight has sold over a million copies in Poland and Katarzyna Bonda has ... więcej »
Cena: 48.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781787462175"

Hush Hush

Autor: Fox C.

Wydawca: Arrow Wydanie 1, 2020
Harriet Blue used to be a detective. Now she's inmate 3329. Prison is a dangerous ... więcej »
Cena: 42.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780751554144"

I See You

Autor: Mackintosh C.

Wydawca: Sphere Wydanie 1, 2017
'Wonderfully sinister' FIONA BARTON 'Addictive' B.A. PARIS 'A must-finish-at-all-costs ... więcej »
Cena: 41.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781784709099"
BESTSELLER

Knife

Autor: Nesbo J.

Wydawca: Vintage Books Wydanie 1, 2020
*Featured in The Times top ten crime novels of the decade* **SUNDAY TIMES NUMBER ... więcej »
Cena: 43.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781785769290"

Man at the Window

Autor: Jeffreys R.

Wydawca: Zaffre Publishing Wydanie 1, 2019
A compulsive and dark thriller for fans of A.J. Finn and B A Paris. A cop needs ... więcej »
Cena: 42.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781409129509"

Moriarty

Autor: Horowitz A.

Wydawca: Orion Wydanie 1, 2015
Sherlock Holmes is dead. Days after Holmes and his arch-enemy Moriarty fall to their ... więcej »
Cena: 45.00 zł
Dostępny natychmiast

 
[1] [2] [3] Następna
Hit dnia

okładka "9781542044448"

The King of Warsaw

Twardoch S.

Wydanie 1, 2020
Cena: 43.00 zł
Dostępny natychmiast




Non Book Products



LSW

O wschodzie





Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego, któremu chcesz polecić naszą księgarnię:
»
Mapa strony
Polityka prywatności
ABE BOOKS Sp. z o.o., Pl. Bankowy 4, PL-00-095 Warszawa, tel./fax: +48 22 8280588 więcej »  

copyright ABE BOOKS 2021, wykonanie Prekursor