Księgarnia Co-Liber In Englishenglish
Wyszukaj książkę:
»
szukanie zaawansowane
Oferta Nowości Promocje Księgarnia japońska Księgarnia chińska Księgarnia niemiecka Koszyk - 0 zł
Tematyka
Beletrystyka historycznaBeletrystyka klasyczne (przed 1945 r.)Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)Beletrystyka religijna i duchowaBeletrystyka:FantasyFantasyHorrory i historie o duchachKryminał Mity i legendy opowiadane jako beletrystykaNowele graficzneOpowieści sensacyjnePowieści przygodoweRomanseSagiScience fictionZagadnienia powiązane z beletrystykąBiografie: ogólnePamiętnikiPamiętniki, listy i kronikiPrawdziwe historieChiński - książki do nauki chińskiegoBiznes i zarządzanieEkonomiaFinanse i rachunkowośćPrzemysł i nauki przemysłoweArcheologiaFilozofiaHistoriaReligia i wierzenia religijneJapoński - książki do nauki japońskiegoJęzyk: Zagadnienia ogólneLingwistykaUczenie i uczenie się języka (inne niż ELT)Antologie (nie poezja)Literatura: historia i krytycyzmPoezjaProza: Sztuki, scenariusze do sztukChirurgiaInne dziedziny medycynyMedycyna kliniczna i choroby wewnętrzneMedycyna komplementarnaMedycyna przedkliniczna: nauki podstawoweMedycyna weterynaryjnaMedycyna: zagadnienia ogólnePielęgniarstwo i usługi pomocniczeStudia medyczne, informatory przeglądowe, materiały referencyjneELT - Angielski do szczególnych celówELT - materiały do nauki i podręcznikiELT - Materiały referencyjne i pomocniczeGeografiaNauki o ZiemiPlanowanie regionalne i terenoweŚrodowiskoAstronomia, czas i przestrzeńBiologiaChemiaFizykaMatematykaNauka: zagadnienia ogólneBeletrystyka dla dzieci i młodzieży i prawdziwe historieDzieci i młodzież - zagadnienia ogólneEdukacja: materiałyKsiążki ilustrowane, książki z zadaniami i materiały do nauki dla najmłodszychKwestie osobiste i społeczne (dzieci i młodzież)Materiał referencyjny dla dzieci i młodzieżyPapeterie dla dzieci i inne przedmiotyRoczniki, antologie i poezja dla dzieci i młodzieżyBadania i informacje: zagadnienia ogólneBibliotekoznawstwo i informacja naukowaEncyklopedieMuzea i muzeologiaStudia interdyscyplinarnePrawo międzynarodowePrawo określonych jurysdykcjiPrawo: materiały i wskazówki do powtórki materiałuPrawoznawstwo i zagadnienia ogólneDziałania wojenne i obronaEdukacjaPolityka i rządPomoc społeczna, kryminologiaPsychologiaSocjologia i antropologiaSpołeczeństwo i kultura: pojęcia ogólneAntyki i przedmioty kolekcjonerskieGotowanie/jedzenie i drinki itp.Hobby, quizy i gryHumorNatura, życie wiejskie, zwierzęta domoweOgrodnictwoPodróże i urlopPozycje różneRękodzielnictwo, sztuki dekoracyjne i rzemiosłoSporty i rekreacja na powietrzuStyl życia i przewodniki osobistego styluTransport: pojęcia ogólneUtrzymanie domu i domostwaZainteresowania własną okolicą, historia rodziny i nostalgiaArchitekturaFilm, telewizja i radioFotografia i zdjęciaHistoria sztuki/sztuka i nurty w sztuceMuzykaRodzaje sztukiSztukaSztuka przemysłowaSztuka teatralnaSztuka zagadnienia ogólneTaniec i inne sztuki sceniczneBazy danychBezpieczeństwo komputeroweCertyfikaty komputeroweComputer networking & communicationsCyfrowy styl życiaKomputery: zagadnienia ogólneMedia cyfrowe i graficzneNauki komputeroweOprogramowanie dla biznesuProgramowanie komputerowe/rozwój oprogramowaniaSprzęt komputerowySystemy operacyjneChemia przemysłowa i technologie wytwórczeInne technologie stosowaneInżynieria biochemicznaInżynieria elektroniczna i komunikacyjnaInżynieria lądowa, ekspertyzy i budowaInżynieria mechaniczna i materiałowaNauki środowiskowe, inżynieria i technologiaRolnictwo i gospodarstwaTechnologia energii i inżynieriaTechnologia transportowaTechnologia: zagadnienia ogólneRodzina i zdrowieSamopomoc i rozwój osobistyUmysł, ciało i duch
Tytuły niemieckie


Logowanie

Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj się



Zapisz się do newslettera

Informacje o nowościach wydawniczych z interesującej
Cię dziedziny.

zamów »


zapłać online

Działy » Beletrystyka i pozycje pokrewne » Kryminał

Sortuj według: Tytułurosnąco, Ceny, Roku wydania

okładka "9781529061789"
NOWOŚĆ

A Gambling Man

Autor: Baldacci D.

Wydawca: Palgrave Macmillan Wydanie 1, 2021
Evoking the golden age of crime, and for fans of Raymond Chandler and Agatha Christie, ... więcej »
Cena: 67.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781529055931"
NOWOŚĆ

Hidden in Plain Sight

Autor: Archer J.

Wydawca: Pan Macmillan Books Wydanie 1, 2021
Newly promoted, Detective Sergeant William Warwick has been reassigned to the drugs ... więcej »
Cena: 39.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780751579956"
NOWOŚĆ

Troubled Blood

Autor: Galbraith R.

Wydawca: Little Brown & Company Wydanie 1, 2021
Private Detective Cormoran Strike is visiting his family in Cornwall when he is ... więcej »
Cena: 56.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781787462199"

13-Minute Murder

Autor: Patterson J.

Wydawca: Arrow Wydanie 1, 2019
A thrilling new collection from the bestselling author of The President is Missing. ... więcej »
Cena: 40.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781846054815"

9th Judgement

Autor: Patterson J.

Wydawca: Random House 2010
The bestselling 9th novel in the Women's Murder Club series A PSYCHOPATH PREYING ... więcej »
Cena: 68.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781471148279"

A Different Kind of Evil

Autor: Wilson A.

Wydawca: Simon & Schuster Wydanie 1, 2019
'A heart of darkness beats within this sparkling series. Fizzy with charm yet edge ... więcej »
Cena: 41.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780751549782"

A Poisonous Plot

Autor: Gregory S.

Wydawca: Sphere Wydanie 1, 2016
The twenty first chronicle in the Matthew Bartholomew series. In 1358, over a century ... więcej »
Cena: 54.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781840224115"

A Study in Scarlet & The Sign of the Four

Autor: Doyle S.

Wydawca: Wordsworth Editions Limited Wydanie 1, 2001
With an Introduction by David Stuart Davies. 'Doctor Watson, Mr Sherlock Holmes' ... więcej »
Cena: 14.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781909621763"

A Study in Scarlet and the Sign of the Four

Autor: Conan Doyle A.

Wydawca: Collector's Library Wydanie 1, 2016
All legends begin somewhere, and the two novels here are where one of the world's ... więcej »
Cena: 48.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781786898418"

A Sudden Death in Cyprus

Autor: Grant M.

Wydawca: Canongate Books Wydanie 1, 2019
'Full of colourful characters, with a charming raconteur at its center' Kirkus Reviews 'Action-packed ... więcej »
Cena: 46.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781471148248"

A Talent for Murder

Autor: Wilson A.

Wydawca: Simon & Schuster Wydanie 1, 2018
'I wouldn't scream if I were you. Unless you want the whole world to learn about ... więcej »
Cena: 41.00 zł 39.00 zł
Rabat: 4,9%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9780451238559"

Believing the Lie. Glaube der Luege, englische Ausgabe

Autor: George E.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2012
After writing 16 Inspector Lynley novels, New York Times bestselling author Elizabeth ... więcej »
Cena: 28.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780099593782"

Blood on Snow

Autor: Nesbo J.

Wydawca: Vintage Books Wydanie 1, 2016
OVER 33 MILLION BOOKS SOLD WORLDWIDE Olav lives the lonely life of a fixer. When ... więcej »
Cena: 42.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781785762185"

Blood's Game

Autor: Donald A.

Wydawca: Zaffre Publishing Wydanie 1, 2018
THE THRILLING NEW SERIES FROM THE BESTSELLING AUTHOR OF THE 'OUTLAW CHRONICLES'. ... więcej »
Cena: 41.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781529342451"

Camino Winds

Autor: Grisham J.

The Sunday Times bestseller from international bestseller John Grisham. Is a Perfect ... więcej »
Cena: 103.00 zł 87.00 zł
Rabat: 15,7%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781617757624"

Cutting Edge

Autor: ..

Wydawca: Akashic Books Wydanie 1, 2019
Cena: 75.00 zł
Dostępny natychmiast

 
[1] [2] [3] [4] [5] Następna
Hit dnia

okładka "9781780622286"

Six of Crows: Book 1

Bardugo L.

*The Grishaverse will be coming to Netflix soon with Shadow and Bone, an original ... więcej »
Wydanie 1, 2016
Cena: 50.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781510105249"

The Grisha: Shadow and Bone

Bardugo L.

*The Grishaverse will be coming to Netflix soon with Shadow and Bone, an original ... więcej »
Wydanie 1, 2018
Cena: 44.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781529112313"

The Man in the Red Coat

Barnes J.

*SHORTLISTED FOR THE COSTA BOOK AWARDS 2020* 'An absolute tonic for grey winter ... więcej »
Wydanie 1, 2021
Cena: 62.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781847942548"

No Filter

Frier S.

WINNER OF THE FT & MCKINSEY BUSINESS BOOK OF THE YEAR AWARD 'Deeply researched ... więcej »
Wydanie 1, 2021
Cena: 56.00 zł 55.00 zł
Rabat: 1,8%
Dostępny natychmiast

okładka "9781846046407"

The Miracle Of Mindfulness

Hanh T.

'The monk who taught the world mindfulness' Time This is the definitive book on ... więcej »
Wydanie 1, 2021
Cena: 56.00 zł
Dostępny natychmiast




Non Book Products



LSW

O wschodzie





Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego, któremu chcesz polecić naszą księgarnię:
»
Mapa strony
Polityka prywatności
ABE BOOKS Sp. z o.o., Pl. Bankowy 4, PL-00-095 Warszawa, tel./fax: +48 22 8280588 więcej »  

copyright ABE BOOKS 2021, wykonanie Prekursor