Księgarnia Co-Liber In Englishenglish
Wyszukaj książkę:
»
szukanie zaawansowane
Oferta Nowości Promocje Księgarnia japońska Księgarnia chińska Księgarnia niemiecka Koszyk - 0 zł
Tematyka
Beletrystyka historycznaBeletrystyka klasyczne (przed 1945 r.)Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)Beletrystyka religijna i duchowaBeletrystyka:FantasyFantasyHorrory i historie o duchachKryminał Mity i legendy opowiadane jako beletrystykaNowele graficzneOpowieści sensacyjnePowieści przygodoweRomanseSagiScience fictionZagadnienia powiązane z beletrystykąBiografie: ogólnePamiętnikiPamiętniki, listy i kronikiPrawdziwe historieChiński - książki do nauki chińskiegoBiznes i zarządzanieEkonomiaFinanse i rachunkowośćPrzemysł i nauki przemysłoweArcheologiaFilozofiaHistoriaReligia i wierzenia religijneJapoński - książki do nauki japońskiegoJęzyk: Zagadnienia ogólneLingwistykaUczenie i uczenie się języka (inne niż ELT)Antologie (nie poezja)Literatura: historia i krytycyzmPoezjaProza: Sztuki, scenariusze do sztukChirurgiaInne dziedziny medycynyMedycyna kliniczna i choroby wewnętrzneMedycyna komplementarnaMedycyna przedkliniczna: nauki podstawoweMedycyna weterynaryjnaMedycyna: zagadnienia ogólnePielęgniarstwo i usługi pomocniczeStudia medyczne, informatory przeglądowe, materiały referencyjneELT - Angielski do szczególnych celówELT - materiały do nauki i podręcznikiELT - Materiały referencyjne i pomocniczeGeografiaNauki o ZiemiPlanowanie regionalne i terenoweŚrodowiskoAstronomia, czas i przestrzeńBiologiaChemiaFizykaMatematykaNauka: zagadnienia ogólneBeletrystyka dla dzieci i młodzieży i prawdziwe historieDzieci i młodzież - zagadnienia ogólneEdukacja: materiałyKsiążki ilustrowane, książki z zadaniami i materiały do nauki dla najmłodszychKwestie osobiste i społeczne (dzieci i młodzież)Materiał referencyjny dla dzieci i młodzieżyPapeterie dla dzieci i inne przedmiotyRoczniki, antologie i poezja dla dzieci i młodzieżyBadania i informacje: zagadnienia ogólneBibliotekoznawstwo i informacja naukowaEncyklopedieMuzea i muzeologiaStudia interdyscyplinarnePrawo międzynarodowePrawo określonych jurysdykcjiPrawo: materiały i wskazówki do powtórki materiałuPrawoznawstwo i zagadnienia ogólneDziałania wojenne i obronaEdukacjaPolityka i rządPomoc społeczna, kryminologiaPsychologiaSocjologia i antropologiaSpołeczeństwo i kultura: pojęcia ogólneAntyki i przedmioty kolekcjonerskieGotowanie/jedzenie i drinki itp.Hobby, quizy i gryHumorNatura, życie wiejskie, zwierzęta domoweOgrodnictwoPodróże i urlopPozycje różneRękodzielnictwo, sztuki dekoracyjne i rzemiosłoSporty i rekreacja na powietrzuStyl życia i przewodniki osobistego styluTransport: pojęcia ogólneUtrzymanie domu i domostwaZainteresowania własną okolicą, historia rodziny i nostalgiaArchitekturaFilm, telewizja i radioFotografia i zdjęciaHistoria sztuki/sztuka i nurty w sztuceMuzykaRodzaje sztukiSztukaSztuka przemysłowaSztuka teatralnaSztuka zagadnienia ogólneTaniec i inne sztuki sceniczneBazy danychBezpieczeństwo komputeroweCertyfikaty komputeroweComputer networking & communicationsCyfrowy styl życiaKomputery: zagadnienia ogólneMedia cyfrowe i graficzneNauki komputeroweOprogramowanie dla biznesuProgramowanie komputerowe/rozwój oprogramowaniaSprzęt komputerowySystemy operacyjneChemia przemysłowa i technologie wytwórczeInne technologie stosowaneInżynieria biochemicznaInżynieria elektroniczna i komunikacyjnaInżynieria lądowa, ekspertyzy i budowaInżynieria mechaniczna i materiałowaNauki środowiskowe, inżynieria i technologiaRolnictwo i gospodarstwaTechnologia energii i inżynieriaTechnologia transportowaTechnologia: zagadnienia ogólneRodzina i zdrowieSamopomoc i rozwój osobistyUmysł, ciało i duch
Tytuły niemieckie


Logowanie

Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj się



Zapisz się do newslettera

Informacje o nowościach wydawniczych z interesującej
Cię dziedziny.

zamów »


zapłać online

Działy » Beletrystyka i pozycje pokrewne » Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)

Sortuj według: Tytułurosnąco, Ceny, Roku wydania

okładka "9781405943130"
NOWOŚĆ
BESTSELLER

Ask Again, Yes

Autor: Keane M.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2020
THE NEW YORK TIMES BESTSELLER AND RADIO 2 SUMMER BOOK CLUB PICK 'The new Little ... więcej »
Cena: 49.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781784164232"
NOWOŚĆ

Ellie and the Harpmaker

Autor: Prior H.

Wydawca: Black Swan Wydanie 1, 2020
'Perfect for fans of Eleanor Oliphant is Completely Fine. Uplifting and full of ... więcej »
Cena: 47.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781473679276"
NOWOŚĆ

Evvie Drake Starts Over

Autor: Holmes L.

'I guzzled it up' Pandora Sykes, The High Low Show THE NEW YORK TIMES BESTSELLER ... więcej »
Cena: 48.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781473694460"
NOWOŚĆ

Memories of the Future

Autor: Hustvedt S.

Wydawca: Jonathan Cape Wydanie 1, 2020
A provocative, wildly funny, intellectually rigorous and engrossing novel, punctuated ... więcej »
Cena: 47.00 zł 40.00 zł
Rabat: 15,6%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9780241984499"
NOWOŚĆ

Music Love Drugs War

Autor: Quigley G.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2020
'A clever, compassionate and humorous look at teenage kicks and sectarian strife ... więcej »
Cena: 48.00 zł 34.00 zł
Rabat: 29,4%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9780995721739"
NOWOŚĆ

Night And The City

Autor: Kersh G.

Wydawca: London Books Wydanie 1, 2020
Cena: 53.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781409180074"
NOWOŚĆ

Queenie

Autor: Carty-Williams C.

Wydawca: Trapeze Wydanie 1, 2020
THE SUNDAY TIMES BESTSELLER BOOK OF THE YEAR AT THE BRITISH BOOK AWARDS SHORTLISTED ... więcej »
Cena: 47.00 zł 38.00 zł
Rabat: 18,5%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9780241392805"
NOWOŚĆ

Right After the Weather

Autor: Anshaw C.

Wydawca: Fig Tree Wydanie 1, 2020
From The New York Times bestselling author of Carry the One, a new novel that explores ... więcej »
Cena: 81.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781405940078"
NOWOŚĆ

Saturdays at Noon

Autor: Marks-Jones R.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2020
Sink into this heart-warming and captivating debut - perfect for fans of Half A ... więcej »
Cena: 42.00 zł 33.00 zł
Rabat: 20,3%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781784164805"
NOWOŚĆ

Shelf Life

Autor: Franchini L.

Wydawca: Black Swan Wydanie 1, 2020
'Shelf Life is whip-smart, slyly heartbreaking, and I felt the truth of it in my ... więcej »
Cena: 47.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781787302129"
NOWOŚĆ

The Death of Jesus

Autor: Coetzee J.

Wydawca: Harvill Secker Wydanie 1, 2020
A masterful new novel completes an incomparable trilogy from J. M. Coetzee, Nobel ... więcej »
Cena: 74.00 zł 57.00 zł
Rabat: 23,5%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781787474413"
NOWOŚĆ
BESTSELLER

The Flatshare

Autor: O'Leary B.

Wydawca: Quercus Publishing Wydanie 1, 2020
THE SUNDAY TIMES TOP FIVE BESTSELLER 'You will LOVE it!' Marian Keyes 'I adored ... więcej »
Cena: 46.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781784162986"
NOWOŚĆ

The Forest of Wool and Steel

Autor: Gabriel P.

Wydawca: Black Swan Wydanie 1, 2020
OVER ONE MILLION COPIES SOLD ''A mesmerising reading experience for all of us seeking ... więcej »
Cena: 47.00 zł 36.00 zł
Rabat: 24,3%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781916129283"
NOWOŚĆ

The Ministry of Guidance

Autor: Nour G.

Wydawca: Muswell Press Wydanie 1, 2020
Set mostly in Iran, but making forays to London, Germany, and the transit area of ... więcej »
Cena: 42.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780857057563"
NOWOŚĆ

The Office of Gardens and Ponds

Autor: Decoin D.

Wydawca: MACLEHOSE PRESS Wydanie 1, 2020
The village of Shimae is thrown into turmoil when master carp-catcher Katsuro suddenly ... więcej »
Cena: 47.00 zł 43.00 zł
Rabat: 8,1%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781784705701"
NOWOŚĆ

The Parisian

Autor: Hammad I.

Wydawca: Vintage Books Wydanie 1, 2020
'A sublime reading experience: delicate, restrained, surpassingly intelligent, uncommonly ... więcej »
Cena: 53.00 zł 40.00 zł
Rabat: 24,3%

Dostępny natychmiast

 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [11]Następna
Hit dnia

okładka "9781787474413"

The Flatshare

O'Leary B.

THE SUNDAY TIMES TOP FIVE BESTSELLER 'You will LOVE it!' Marian Keyes 'I adored ... więcej »
Wydanie 1, 2020
Cena: 46.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781405919463"

Nine Perfect Strangers

Moriarty L.

PERFECT LIVES OR PERFECT LIES? THE UNPUTDOWNABLE SUNDAY TIMES NO. 1 BESTSELLER AND ... więcej »
Wydanie 1, 2019
Cena: 46.00 zł 37.00 zł
Rabat: 18,5%
Dostępny natychmiast

okładka "9780525534204"

Flights

Tokarczuk O.

Wydanie 1, 2019
Cena: 53.00 zł
Dostępny natychmiast




Non Book Products



LSW

O wschodzie





Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego, któremu chcesz polecić naszą księgarnię:
»
Mapa strony
Polityka prywatności
CO-LIBER, Bankowy 4, PL-00-095 Warszawa, Tel./fax: (48-22) 828 05 88 więcej »  

copyright Co-liber 2001-2006, wykonanie Prekursor