Księgarnia Co-Liber In Englishenglish
Wyszukaj książkę:
»
szukanie zaawansowane
Oferta Nowości Promocje Księgarnia japońska Księgarnia chińska Księgarnia niemiecka Koszyk - 0 zł
Tematyka
Beletrystyka historycznaBeletrystyka klasyczne (przed 1945 r.)Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)Beletrystyka religijna i duchowaBeletrystyka:FantasyFantasyHorrory i historie o duchachKryminał Mity i legendy opowiadane jako beletrystykaNowele graficzneOpowieści sensacyjnePowieści przygodoweRomanseSagiScience fictionZagadnienia powiązane z beletrystykąBiografie: ogólnePamiętnikiPamiętniki, listy i kronikiPrawdziwe historieChiński - książki do nauki chińskiegoBiznes i zarządzanieEkonomiaFinanse i rachunkowośćPrzemysł i nauki przemysłoweArcheologiaFilozofiaHistoriaReligia i wierzenia religijneJapoński - książki do nauki japońskiegoJęzyk: Zagadnienia ogólneLingwistykaUczenie i uczenie się języka (inne niż ELT)Antologie (nie poezja)Literatura: historia i krytycyzmPoezjaProza: Sztuki, scenariusze do sztukChirurgiaInne dziedziny medycynyMedycyna kliniczna i choroby wewnętrzneMedycyna komplementarnaMedycyna przedkliniczna: nauki podstawoweMedycyna weterynaryjnaMedycyna: zagadnienia ogólnePielęgniarstwo i usługi pomocniczeStudia medyczne, informatory przeglądowe, materiały referencyjneELT - Angielski do szczególnych celówELT - materiały do nauki i podręcznikiELT - Materiały referencyjne i pomocniczeGeografiaNauki o ZiemiPlanowanie regionalne i terenoweŚrodowiskoAstronomia, czas i przestrzeńBiologiaChemiaFizykaMatematykaNauka: zagadnienia ogólneBeletrystyka dla dzieci i młodzieży i prawdziwe historieDzieci i młodzież - zagadnienia ogólneEdukacja: materiałyKsiążki ilustrowane, książki z zadaniami i materiały do nauki dla najmłodszychKwestie osobiste i społeczne (dzieci i młodzież)Materiał referencyjny dla dzieci i młodzieżyPapeterie dla dzieci i inne przedmiotyRoczniki, antologie i poezja dla dzieci i młodzieżyBadania i informacje: zagadnienia ogólneBibliotekoznawstwo i informacja naukowaEncyklopedieMuzea i muzeologiaStudia interdyscyplinarnePrawo międzynarodowePrawo określonych jurysdykcjiPrawo: materiały i wskazówki do powtórki materiałuPrawoznawstwo i zagadnienia ogólneDziałania wojenne i obronaEdukacjaPolityka i rządPomoc społeczna, kryminologiaPsychologiaSocjologia i antropologiaSpołeczeństwo i kultura: pojęcia ogólneAntyki i przedmioty kolekcjonerskieGotowanie/jedzenie i drinki itp.Hobby, quizy i gryHumorNatura, życie wiejskie, zwierzęta domoweOgrodnictwoPodróże i urlopPozycje różneRękodzielnictwo, sztuki dekoracyjne i rzemiosłoSporty i rekreacja na powietrzuStyl życia i przewodniki osobistego styluTransport: pojęcia ogólneUtrzymanie domu i domostwaZainteresowania własną okolicą, historia rodziny i nostalgiaArchitekturaFilm, telewizja i radioFotografia i zdjęciaHistoria sztuki/sztuka i nurty w sztuceMuzykaRodzaje sztukiSztukaSztuka przemysłowaSztuka teatralnaSztuka zagadnienia ogólneTaniec i inne sztuki sceniczneBazy danychBezpieczeństwo komputeroweCertyfikaty komputeroweComputer networking & communicationsCyfrowy styl życiaKomputery: zagadnienia ogólneMedia cyfrowe i graficzneNauki komputeroweOprogramowanie dla biznesuProgramowanie komputerowe/rozwój oprogramowaniaSprzęt komputerowySystemy operacyjneChemia przemysłowa i technologie wytwórczeInne technologie stosowaneInżynieria biochemicznaInżynieria elektroniczna i komunikacyjnaInżynieria lądowa, ekspertyzy i budowaInżynieria mechaniczna i materiałowaNauki środowiskowe, inżynieria i technologiaRolnictwo i gospodarstwaTechnologia energii i inżynieriaTechnologia transportowaTechnologia: zagadnienia ogólneRodzina i zdrowieSamopomoc i rozwój osobistyUmysł, ciało i duch
Tytuły niemieckie


Logowanie

Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj się



Zapisz się do newslettera

Informacje o nowościach wydawniczych z interesującej
Cię dziedziny.

zamów »


zapłać online

Działy » Beletrystyka i pozycje pokrewne » Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)

Sortuj według: Tytułurosnąco, Ceny, Roku wydania

okładka "9781529010398"
NOWOŚĆ

Nightshift

Autor: Ladner K.

Wydawca: Pan Macmillan Books Wydanie 1, 2021
Nightshift is a story of obsession set in London's liminal world of nightshift workers. When ... więcej »
Cena: 75.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9780241979464"

10 Minutes 38 Seconds in this Strange World

Autor: Shafak E.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2020
SHORTLISTED FOR THE BOOKER PRIZE 2019 'Expect vibrant, vivid and eye-opening ... więcej »
Cena: 46.00 zł 38.00 zł
Rabat: 16,9%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781853262418"

100 Selected Stories

Autor: Henry O.

Wydawca: Wordsworth Editions Limited Wydanie 1, 1995
With a new Introduction by Professor Cedric Watts, M.A., Ph.D. This selection of ... więcej »
Cena: 13.00 zł 10.00 zł
Rabat: 24,8%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9780857423993"

30 April 1945

Autor: Kluge A.

Wydawca: Berg Wydanie 1, 2016
April 30, 1945, marked an end of sorts in the Third Reich. The last business day ... więcej »
Cena: 86.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781784875312"

A Concise Chinese-English Dictionary for Lovers

Autor: Guo X.

Wydawca: Vintage Books Wydanie 1, 2019
A charming and clever account of one woman's exploration of love, language and identity. Twenty-three-year-old ... więcej »
Cena: 45.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781529002690"

A Dog's Way Home

Autor: Bruce Cameron W.

Wydawca: Pan Macmillan Books Wydanie 1, 2018
NOW A MAJOR FILM STARRING ASHLEY JUDD From W. Bruce Cameron, the author of A Dog's ... więcej »
Cena: 36.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780241981443"

A Short History of Tractors in Ukrainian

Autor: Lewycka M.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2017
A Short History of Tractors in Ukrainian is bestselling author Marina Lewycka's ... więcej »
Cena: 46.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781444788112"

A Spark of Light

Autor: Picoult J.

THE #1 SUNDAY TIMES BESTSELLER 'A writer the world needs to be reading right now' ... więcej »
Cena: 32.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780143118619"

A Thousand Cuts

Autor: Lelic S.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2011
Cena: 54.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781784872038"

Across the River and into the Trees

Autor: Hemingway E.

Wydawca: Vintage Books Wydanie 1, 2017
Richard Cantrell is an American colonel living in Venice just after the Second World ... więcej »
Cena: 43.00 zł 33.00 zł
Rabat: 23,3%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781447220008"

Almost English

Autor: Mendelson C.

Wydawca: Picador Wydanie 1, 2014
Longlisted for the Man Booker Prize 2013 and the Baileys Women's Prize for Fiction ... więcej »
Cena: 44.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781784298883"

Almost Love

Autor: O'Neill L.

Wydawca: Quercus Publishing Wydanie 1, 2019
For fans of Marian Keyes, Dolly Alderton and Holly Bourne, ALMOST LOVE is one of ... więcej »
Cena: 47.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781473224193"

An Absolutely Remarkable Thing

Autor: Green H.

Wydawca: Gollancz Wydanie 1, 2018
In his much-anticipated debut novel, Hank Green - co-creator of Crash Course, Vlogbrothers ... więcej »
Cena: 71.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9780141396781"

Ancient Tillage

Autor: Sotelino K.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2016
'How often, honestly, does the unveiling in translation of a 'forgotten genius' ... więcej »
Cena: 49.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780708898758"

Apex Hides the Hurt

Autor: Whitehead C.

Wydawca: Little, Brown & Co Wydanie 1, 2018
This New York Times Notable Book from the #1 New York Times bestselling author of ... więcej »
Cena: 45.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781843915072"

Apocalypse Next Tuesday

Autor: Safier D.

Wydawca: Hesperus Press Wydanie 1, 2014
The course of true love never runs smoothly, especially when the Apocalypse gets ... więcej »
Cena: 50.00 zł
Dostępny natychmiast

 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [14]Następna
Hit dnia

okładka "9781473684591"

The Reckoning

Grisham J.

'I couldn't help thinking of Harper Lee's great American novel "To Kill a Mockingbird" ... więcej »
Wydanie 1, 2019
Cena: 37.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781405919463"

Nine Perfect Strangers

Moriarty L.

PERFECT LIVES OR PERFECT LIES? THE UNPUTDOWNABLE SUNDAY TIMES NO. 1 BESTSELLER AND ... więcej »
Wydanie 1, 2019
Cena: 46.00 zł 41.00 zł
Rabat: 11,9%
Dostępny natychmiast

okładka "9781472154668"

Where the Crawdads Sing

Owens D.

*The multi-million copy bestseller* Soon to be a major film A Number One New York ... więcej »
Wydanie 1, 2019
Cena: 46.00 zł 39.00 zł
Rabat: 15,5%
Dostępny natychmiast

okładka "9780525534204"

Flights

Tokarczuk O.

WINNER OF THE NOBEL PRIZE IN LITERATURE   WINNER OF THE MAN BOOKER INTERNATIONAL ... więcej »
Wydanie 1, 2019
Cena: 53.00 zł
Dostępny natychmiast




Non Book Products



LSW

O wschodzie





Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego, któremu chcesz polecić naszą księgarnię:
»
Mapa strony
Polityka prywatności
ABE BOOKS Sp. z o.o., Pl. Bankowy 4, PL-00-095 Warszawa, tel./fax: +48 22 8280588 więcej »  

copyright ABE BOOKS 2021, wykonanie Prekursor