Księgarnia Co-Liber In Englishenglish
Wyszukaj książkę:
»
szukanie zaawansowane
Oferta Nowości Promocje Księgarnia japońska Księgarnia chińska Księgarnia niemiecka Koszyk - 0 zł
Tematyka
Beletrystyka historycznaBeletrystyka klasyczne (przed 1945 r.)Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)Beletrystyka religijna i duchowaBeletrystyka:FantasyFantasyHorrory i historie o duchachKryminał Mity i legendy opowiadane jako beletrystykaNowele graficzneOpowieści sensacyjnePowieści przygodoweRomanseSagiScience fictionZagadnienia powiązane z beletrystykąBiografie: ogólnePamiętnikiPamiętniki, listy i kronikiPrawdziwe historieChiński - książki do nauki chińskiegoBiznes i zarządzanieEkonomiaFinanse i rachunkowośćPrzemysł i nauki przemysłoweArcheologiaFilozofiaHistoriaReligia i wierzenia religijneJapoński - książki do nauki japońskiegoJęzyk: Zagadnienia ogólneLingwistykaUczenie i uczenie się języka (inne niż ELT)Antologie (nie poezja)Literatura: historia i krytycyzmPoezjaProza: Sztuki, scenariusze do sztukChirurgiaInne dziedziny medycynyMedycyna kliniczna i choroby wewnętrzneMedycyna komplementarnaMedycyna przedkliniczna: nauki podstawoweMedycyna weterynaryjnaMedycyna: zagadnienia ogólnePielęgniarstwo i usługi pomocniczeStudia medyczne, informatory przeglądowe, materiały referencyjneELT - Angielski do szczególnych celówELT - materiały do nauki i podręcznikiELT - Materiały referencyjne i pomocniczeGeografiaNauki o ZiemiPlanowanie regionalne i terenoweŚrodowiskoAstronomia, czas i przestrzeńBiologiaChemiaFizykaMatematykaNauka: zagadnienia ogólneBeletrystyka dla dzieci i młodzieży i prawdziwe historieDzieci i młodzież - zagadnienia ogólneEdukacja: materiałyKsiążki ilustrowane, książki z zadaniami i materiały do nauki dla najmłodszychKwestie osobiste i społeczne (dzieci i młodzież)Materiał referencyjny dla dzieci i młodzieżyPapeterie dla dzieci i inne przedmiotyRoczniki, antologie i poezja dla dzieci i młodzieżyBadania i informacje: zagadnienia ogólneBibliotekoznawstwo i informacja naukowaEncyklopedieMuzea i muzeologiaStudia interdyscyplinarnePrawo międzynarodowePrawo określonych jurysdykcjiPrawo: materiały i wskazówki do powtórki materiałuPrawoznawstwo i zagadnienia ogólneDziałania wojenne i obronaEdukacjaPolityka i rządPomoc społeczna, kryminologiaPsychologiaSocjologia i antropologiaSpołeczeństwo i kultura: pojęcia ogólneAntyki i przedmioty kolekcjonerskieGotowanie/jedzenie i drinki itp.Hobby, quizy i gryHumorNatura, życie wiejskie, zwierzęta domoweOgrodnictwoPodróże i urlopPozycje różneRękodzielnictwo, sztuki dekoracyjne i rzemiosłoSporty i rekreacja na powietrzuStyl życia i przewodniki osobistego styluTransport: pojęcia ogólneUtrzymanie domu i domostwaZainteresowania własną okolicą, historia rodziny i nostalgiaArchitekturaFilm, telewizja i radioFotografia i zdjęciaHistoria sztuki/sztuka i nurty w sztuceMuzykaRodzaje sztukiSztukaSztuka przemysłowaSztuka teatralnaSztuka zagadnienia ogólneTaniec i inne sztuki sceniczneBazy danychBezpieczeństwo komputeroweCertyfikaty komputeroweComputer networking & communicationsCyfrowy styl życiaKomputery: zagadnienia ogólneMedia cyfrowe i graficzneNauki komputeroweOprogramowanie dla biznesuProgramowanie komputerowe/rozwój oprogramowaniaSprzęt komputerowySystemy operacyjneChemia przemysłowa i technologie wytwórczeInne technologie stosowaneInżynieria biochemicznaInżynieria elektroniczna i komunikacyjnaInżynieria lądowa, ekspertyzy i budowaInżynieria mechaniczna i materiałowaNauki środowiskowe, inżynieria i technologiaRolnictwo i gospodarstwaTechnologia energii i inżynieriaTechnologia transportowaTechnologia: zagadnienia ogólneRodzina i zdrowieSamopomoc i rozwój osobistyUmysł, ciało i duch
Tytuły niemieckie


Logowanie

Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj się



Zapisz się do newslettera

Informacje o nowościach wydawniczych z interesującej
Cię dziedziny.

zamów »


zapłać online

Działy » Beletrystyka i pozycje pokrewne


Sortuj według: Tytułurosnąco, Ceny, Roku wydania

okładka "9781529061789"
NOWOŚĆ

A Gambling Man

Autor: Baldacci D.

Wydawca: Palgrave Macmillan Wydanie 1, 2021
Evoking the golden age of crime, and for fans of Raymond Chandler and Agatha Christie, ... więcej »
Cena: 67.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781509899203"
NOWOŚĆ

Black 13

Autor: Hamdy A.

Wydawca: Pan Macmillan Books Wydanie 1, 2021
'A terrific thriller' - James Patterson 'A new benchmark for the modern spy thriller' ... więcej »
Cena: 50.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780349429793"
NOWOŚĆ

Bridgerton: The Viscount Who Loved Me (Bridgertons Book 2)

Autor: Quinn J.

Wydawca: Little Brown & Company Wydanie 1, 2021
The second book in the globally bestselling Bridgerton Family series, the inspiration ... więcej »
Cena: 49.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781509874590"
NOWOŚĆ

Daylight

Autor: Baldacci D.

Wydawca: Pan Macmillan Books Wydanie 1, 2021
Daylight is the gripping follow up to Long Road to Mercy and A Minute to Midnight ... więcej »
Cena: 34.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781509863648"
NOWOŚĆ

Defend or Die

Autor: Marcus T.

Wydawca: Pan Macmillan Books Wydanie 1, 2021
An explosive thriller sees the Blindeye team take down a terrifying threat to UK ... więcej »
Cena: 50.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781405918787"
NOWOŚĆ

Grown Ups

Autor: Keyes M.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2021
AT LAST, SOMETHING WORTH STAYING IN FOR . . . THE LATEST NO. 1 BESTSELLER FROM MARIAN ... więcej »
Cena: 50.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781529055931"
NOWOŚĆ

Hidden in Plain Sight

Autor: Archer J.

Wydawca: Pan Macmillan Books Wydanie 1, 2021
Newly promoted, Detective Sergeant William Warwick has been reassigned to the drugs ... więcej »
Cena: 39.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781529010398"
NOWOŚĆ

Nightshift

Autor: Ladner K.

Wydawca: Pan Macmillan Books Wydanie 1, 2021
Nightshift is a story of obsession set in London's liminal world of nightshift workers. When ... więcej »
Cena: 75.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781529019292"
NOWOŚĆ

Shuggie Bain

Autor: Stuart D.

Wydawca: Picador Wydanie 1, 2021
Winner of the Booker Prize 2020 Shortlisted for the National Book Award for Fiction ... więcej »
Cena: 50.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781529368000"
NOWOŚĆ

Sooley

Autor: Grisham J.

'A master of plotting and pacing' - New York Times 'With every new book I appreciate ... więcej »
Cena: 110.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781447278801"
NOWOŚĆ

The Evening and the Morning

Autor: Follett K.

Wydawca: Pan Macmillan Books Wydanie 1, 2021
From the bestselling author Ken Follett, The Evening and the Morning is a historical ... więcej »
Cena: 56.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781409186120"
NOWOŚĆ

The Law of Innocence

Autor: Connelly M.

Wydawca: Orion Wydanie 1, 2021
THE MOST IMPORTANT CASE OF HIS LIFE. ONLY THIS TIME THE DEFENDANT IS HIMSELF. 'This ... więcej »
Cena: 50.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781529005134"
NOWOŚĆ

The Mercies

Autor: Millwood Hargrave K.

Wydawca: Picador Wydanie 1, 2021
The Sunday Times Bestseller and BBC Radio 2 Book Club Pick 2020 'Something rare ... więcej »
Cena: 50.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9780349726809"
NOWOŚĆ

The Underground Railroad

Autor: Whitehead C.

Wydawca: Fleet Wydanie 1, 2021
WINNER OF THE PULITZER PRIZE FOR FICTION 2017 WINNER OF THE ARTHUR C. CLARKE AWARD ... więcej »
Cena: 49.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9781529038538"
NOWOŚĆ

The War of the Poor

Autor: Vuillard E.

Wydawca: Picador Wydanie 1, 2021
The fight for equality begins in the streets. From the internationally bestselling ... więcej »
Cena: 56.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9780751579956"
NOWOŚĆ

Troubled Blood

Autor: Galbraith R.

Wydawca: Little Brown & Company Wydanie 1, 2021
Private Detective Cormoran Strike is visiting his family in Cornwall when he is ... więcej »
Cena: 56.00 zł
Dostępny natychmiast

 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [32]Następna
Hit dnia

okładka "9781780622286"

Six of Crows: Book 1

Bardugo L.

*The Grishaverse will be coming to Netflix soon with Shadow and Bone, an original ... więcej »
Wydanie 1, 2016
Cena: 50.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781510105249"

The Grisha: Shadow and Bone

Bardugo L.

*The Grishaverse will be coming to Netflix soon with Shadow and Bone, an original ... więcej »
Wydanie 1, 2018
Cena: 44.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781529112313"

The Man in the Red Coat

Barnes J.

*SHORTLISTED FOR THE COSTA BOOK AWARDS 2020* 'An absolute tonic for grey winter ... więcej »
Wydanie 1, 2021
Cena: 62.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781847942548"

No Filter

Frier S.

WINNER OF THE FT & MCKINSEY BUSINESS BOOK OF THE YEAR AWARD 'Deeply researched ... więcej »
Wydanie 1, 2021
Cena: 56.00 zł 55.00 zł
Rabat: 1,8%
Dostępny natychmiast

okładka "9781846046407"

The Miracle Of Mindfulness

Hanh T.

'The monk who taught the world mindfulness' Time This is the definitive book on ... więcej »
Wydanie 1, 2021
Cena: 56.00 zł
Dostępny natychmiast




Non Book Products



LSW

O wschodzie





Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego, któremu chcesz polecić naszą księgarnię:
»
Mapa strony
Polityka prywatności
ABE BOOKS Sp. z o.o., Pl. Bankowy 4, PL-00-095 Warszawa, tel./fax: +48 22 8280588 więcej »  

copyright ABE BOOKS 2021, wykonanie Prekursor