Księgarnia Co-Liber In Englishenglish
Wyszukaj książkę:
»
szukanie zaawansowane
Oferta Nowości Promocje Księgarnia japońska Księgarnia chińska Księgarnia niemiecka Koszyk - 0 zł
Tematyka
Beletrystyka historycznaBeletrystyka klasyczne (przed 1945 r.)Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)Beletrystyka religijna i duchowaBeletrystyka:FantasyFantasyHorrory i historie o duchachKryminał Mity i legendy opowiadane jako beletrystykaNowele graficzneOpowieści sensacyjnePowieści przygodoweRomanseSagiScience fictionZagadnienia powiązane z beletrystykąBiografie: ogólnePamiętnikiPamiętniki, listy i kronikiPrawdziwe historieChiński - książki do nauki chińskiegoBiznes i zarządzanieEkonomiaFinanse i rachunkowośćPrzemysł i nauki przemysłoweArcheologiaFilozofiaHistoriaReligia i wierzenia religijneJapoński - książki do nauki japońskiegoJęzyk: Zagadnienia ogólneLingwistykaUczenie i uczenie się języka (inne niż ELT)Antologie (nie poezja)Literatura: historia i krytycyzmPoezjaProza: Sztuki, scenariusze do sztukChirurgiaInne dziedziny medycynyMedycyna kliniczna i choroby wewnętrzneMedycyna komplementarnaMedycyna przedkliniczna: nauki podstawoweMedycyna weterynaryjnaMedycyna: zagadnienia ogólnePielęgniarstwo i usługi pomocniczeStudia medyczne, informatory przeglądowe, materiały referencyjneELT - Angielski do szczególnych celówELT - materiały do nauki i podręcznikiELT - Materiały referencyjne i pomocniczeGeografiaNauki o ZiemiPlanowanie regionalne i terenoweŚrodowiskoAstronomia, czas i przestrzeńBiologiaChemiaFizykaMatematykaNauka: zagadnienia ogólneBeletrystyka dla dzieci i młodzieży i prawdziwe historieDzieci i młodzież - zagadnienia ogólneEdukacja: materiałyKsiążki ilustrowane, książki z zadaniami i materiały do nauki dla najmłodszychKwestie osobiste i społeczne (dzieci i młodzież)Materiał referencyjny dla dzieci i młodzieżyPapeterie dla dzieci i inne przedmiotyRoczniki, antologie i poezja dla dzieci i młodzieżyBadania i informacje: zagadnienia ogólneBibliotekoznawstwo i informacja naukowaEncyklopedieMuzea i muzeologiaStudia interdyscyplinarnePrawo międzynarodowePrawo określonych jurysdykcjiPrawo: materiały i wskazówki do powtórki materiałuPrawoznawstwo i zagadnienia ogólneDziałania wojenne i obronaEdukacjaPolityka i rządPomoc społeczna, kryminologiaPsychologiaSocjologia i antropologiaSpołeczeństwo i kultura: pojęcia ogólneAntyki i przedmioty kolekcjonerskieGotowanie/jedzenie i drinki itp.Hobby, quizy i gryHumorNatura, życie wiejskie, zwierzęta domoweOgrodnictwoPodróże i urlopPozycje różneRękodzielnictwo, sztuki dekoracyjne i rzemiosłoSporty i rekreacja na powietrzuStyl życia i przewodniki osobistego styluTransport: pojęcia ogólneUtrzymanie domu i domostwaZainteresowania własną okolicą, historia rodziny i nostalgiaArchitekturaFilm, telewizja i radioFotografia i zdjęciaHistoria sztuki/sztuka i nurty w sztuceMuzykaRodzaje sztukiSztukaSztuka przemysłowaSztuka teatralnaSztuka zagadnienia ogólneTaniec i inne sztuki sceniczneBazy danychBezpieczeństwo komputeroweCertyfikaty komputeroweComputer networking & communicationsCyfrowy styl życiaKomputery: zagadnienia ogólneMedia cyfrowe i graficzneNauki komputeroweOprogramowanie dla biznesuProgramowanie komputerowe/rozwój oprogramowaniaSprzęt komputerowySystemy operacyjneChemia przemysłowa i technologie wytwórczeInne technologie stosowaneInżynieria biochemicznaInżynieria elektroniczna i komunikacyjnaInżynieria lądowa, ekspertyzy i budowaInżynieria mechaniczna i materiałowaNauki środowiskowe, inżynieria i technologiaRolnictwo i gospodarstwaTechnologia energii i inżynieriaTechnologia transportowaTechnologia: zagadnienia ogólneRodzina i zdrowieSamopomoc i rozwój osobistyUmysł, ciało i duch
Tytuły niemieckie


Logowanie

Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj się



Zapisz się do newslettera

Informacje o nowościach wydawniczych z interesującej
Cię dziedziny.

zamów »


zapłać online

Katalog

okładka "9781472154668"Cena: 46.00 zł
Dostępny natychmiast
BESTSELLER
Dział: Beletrystyka i pozycje pokrewne » Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)

Where the Crawdads Sing

Autor: Owens D.
Wydanie 1, 2019
ISBN: 978-1-47-215466-8
Na stanie: 2 egz.
*The multi-million copy bestseller* Soon to be a major film A Number One New York Times Bestseller 'Painfully beautiful' New York Times 'Unforgettable . . . as engrossing as it is moving' Daily Mail 'A rare achievement' The Times 'I can't even express how much I love this book!' Reese Witherspoon ------------------------------------------------- For years, rumors of the 'Marsh Girl' have haunted Barkley Cove, a quiet town on the North Carolina coast. So in late 1969, when handsome Chase Andrews is found dead, the locals immediately suspect Kya Clark, the so-called Marsh Girl. But Kya is not what they say. Sensitive and intelligent, she has survived for years alone in the marsh that she calls home, finding friends in the gulls and lessons in the sand. Then the time comes when she yearns to be touched and loved. When two young men from town become intrigued by her wild beauty, Kya opens herself to a new life - until the unthinkable happens. ------------------------------------------------- '[It] will reach a huge audience though the writer's old-fashioned talents for compelling character, plotting and landscape description' The Guardian 'For sheer escapism pick up Where The Crawdads Sing . . . there is writing that takes your breath away' The Times 'All is not as it seems in this heartbreaking coming-of-age bestseller' The i newspaper A story that's evocative and sad and with a remarkable heroine * Image magazine * This is a heart-wrenching coming-of-age story, perfect for book clubs * Candis * A lush debut novel, Owens delivers her mystery wrapped in gorgeous, lyrical prose. It's clear she's from this place-the land of the southern coasts, but also the emotional terrain-you can feel it in the pages. A magnificent achievement, ambitious, credible and very timely * Alexandra Fuller, New York Times bestselling author of Don't Let's Go to the Dogs Tonight * Heart-wrenching...A fresh exploration of isolation and nature from a female perspective along with a compelling love story. * Entertainment Weekly * Both a coming-of-age story and a mysterious account of a murder investigation told from the perspective of a young girl...Through Kya's story, Owens explores how isolation affects human behavior, and the deep effect that rejection can have on our lives * Vanity Fair * A nature-infused romance with a killer twist * Refinery29 * This lush mystery is perfect for fans of Barbara Kingsolver * Bustle * Unsettling and tinged with sadness, yet astonishingly fresh, powerful and mesmerising - with
Hit dnia

okładka "9781529123838"

The Boy from the Woods

Coben H.

THE LATEST BOOK FROM THE #1 BESTSELLING AUTHOR AND CREATOR OF THE HIT NETFLIX DRAMAS ... więcej »
Wydanie 1, 2020
Cena: 75.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781405919463"

Nine Perfect Strangers

Moriarty L.

PERFECT LIVES OR PERFECT LIES? THE UNPUTDOWNABLE SUNDAY TIMES NO. 1 BESTSELLER AND ... więcej »
Wydanie 1, 2019
Cena: 46.00 zł 36.00 zł
Rabat: 22,7%
Dostępny natychmiast

okładka "9781472154668"

Where the Crawdads Sing

Owens D.

*The multi-million copy bestseller* Soon to be a major film A Number One New York ... więcej »
Wydanie 1, 2019
Cena: 46.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781529035667"

Permanent Record

Snowden E.

THE SUNDAY TIMES TOP TEN BESTSELLER Edward Snowden, the man who risked everything ... więcej »
Wydanie 1, 2019
Cena: 78.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9780525534204"

Flights

Tokarczuk O.

Wydanie 1, 2019
Cena: 53.00 zł
Dostępny natychmiast




Non Book Products



LSW

O wschodzie





Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego, któremu chcesz polecić naszą księgarnię:
»
Mapa strony
Polityka prywatności
CO-LIBER, Bankowy 4, PL-00-095 Warszawa, Tel./fax: (48-22) 828 05 88 więcej »  

copyright Co-liber 2001-2006, wykonanie Prekursor