Księgarnia Co-Liber In Englishenglish
Wyszukaj książkę:
»
szukanie zaawansowane
Oferta Nowości Promocje Księgarnia japońska Księgarnia chińska Księgarnia niemiecka Koszyk - 0 zł
Tematyka
Beletrystyka historycznaBeletrystyka klasyczne (przed 1945 r.)Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)Beletrystyka religijna i duchowaBeletrystyka:FantasyFantasyHorrory i historie o duchachKryminał Mity i legendy opowiadane jako beletrystykaNowele graficzneOpowieści sensacyjnePowieści przygodoweRomanseSagiScience fictionZagadnienia powiązane z beletrystykąBiografie: ogólnePamiętnikiPamiętniki, listy i kronikiPrawdziwe historieChiński - książki do nauki chińskiegoBiznes i zarządzanieEkonomiaFinanse i rachunkowośćPrzemysł i nauki przemysłoweArcheologiaFilozofiaHistoriaReligia i wierzenia religijneJapoński - książki do nauki japońskiegoJęzyk: Zagadnienia ogólneLingwistykaUczenie i uczenie się języka (inne niż ELT)Antologie (nie poezja)Literatura: historia i krytycyzmPoezjaProza: Sztuki, scenariusze do sztukChirurgiaInne dziedziny medycynyMedycyna kliniczna i choroby wewnętrzneMedycyna komplementarnaMedycyna przedkliniczna: nauki podstawoweMedycyna weterynaryjnaMedycyna: zagadnienia ogólnePielęgniarstwo i usługi pomocniczeStudia medyczne, informatory przeglądowe, materiały referencyjneELT - Angielski do szczególnych celówELT - materiały do nauki i podręcznikiELT - Materiały referencyjne i pomocniczeGeografiaNauki o ZiemiPlanowanie regionalne i terenoweŚrodowiskoAstronomia, czas i przestrzeńBiologiaChemiaFizykaMatematykaNauka: zagadnienia ogólneBeletrystyka dla dzieci i młodzieży i prawdziwe historieDzieci i młodzież - zagadnienia ogólneEdukacja: materiałyKsiążki ilustrowane, książki z zadaniami i materiały do nauki dla najmłodszychKwestie osobiste i społeczne (dzieci i młodzież)Materiał referencyjny dla dzieci i młodzieżyPapeterie dla dzieci i inne przedmiotyRoczniki, antologie i poezja dla dzieci i młodzieżyBadania i informacje: zagadnienia ogólneBibliotekoznawstwo i informacja naukowaEncyklopedieMuzea i muzeologiaStudia interdyscyplinarnePrawo międzynarodowePrawo określonych jurysdykcjiPrawo: materiały i wskazówki do powtórki materiałuPrawoznawstwo i zagadnienia ogólneDziałania wojenne i obronaEdukacjaPolityka i rządPomoc społeczna, kryminologiaPsychologiaSocjologia i antropologiaSpołeczeństwo i kultura: pojęcia ogólneAntyki i przedmioty kolekcjonerskieGotowanie/jedzenie i drinki itp.Hobby, quizy i gryHumorNatura, życie wiejskie, zwierzęta domoweOgrodnictwoPodróże i urlopPozycje różneRękodzielnictwo, sztuki dekoracyjne i rzemiosłoSporty i rekreacja na powietrzuStyl życia i przewodniki osobistego styluTransport: pojęcia ogólneUtrzymanie domu i domostwaZainteresowania własną okolicą, historia rodziny i nostalgiaArchitekturaFilm, telewizja i radioFotografia i zdjęciaHistoria sztuki/sztuka i nurty w sztuceMuzykaRodzaje sztukiSztukaSztuka przemysłowaSztuka teatralnaSztuka zagadnienia ogólneTaniec i inne sztuki sceniczneBazy danychBezpieczeństwo komputeroweCertyfikaty komputeroweComputer networking & communicationsCyfrowy styl życiaKomputery: zagadnienia ogólneMedia cyfrowe i graficzneNauki komputeroweOprogramowanie dla biznesuProgramowanie komputerowe/rozwój oprogramowaniaSprzęt komputerowySystemy operacyjneChemia przemysłowa i technologie wytwórczeInne technologie stosowaneInżynieria biochemicznaInżynieria elektroniczna i komunikacyjnaInżynieria lądowa, ekspertyzy i budowaInżynieria mechaniczna i materiałowaNauki środowiskowe, inżynieria i technologiaRolnictwo i gospodarstwaTechnologia energii i inżynieriaTechnologia transportowaTechnologia: zagadnienia ogólneRodzina i zdrowieSamopomoc i rozwój osobistyUmysł, ciało i duch
Tytuły niemieckie


Logowanie

Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj się



Zapisz się do newslettera

Informacje o nowościach wydawniczych z interesującej
Cię dziedziny.

zamów »


zapłać online

Katalog

okładka "9780356511450"Cena: 46.00 zł
Dostępny natychmiast
BESTSELLER
Dział: Beletrystyka i pozycje pokrewne » Fantasy

The Sisters of the Winter Wood

Autor: Rossner R.
Wydawca: Orbit
Wydanie 1, 2019
ISBN: 978-0-35-651145-0
Na stanie: 3 egz.
'LUSCIOUS AND HYPNOTIC . . . A gripping, powerful story of family, sisterhood. I gulped it down! - Madeline Miller, author of Song of Achilles and Circe 'An incredible achievement - a rich literary fairy tale' Robert Dinsdale, author of The Toymakers Every family has a secret . . . and every secret tells a story. In a remote village surrounded by forests on the border of Moldova and Ukraine, sisters Liba and Laya have been raised on the honeyed scent of their Mami's babka and the low rumble of their Tati's prayers. But when a troupe of mysterious men arrives, Laya falls under their spell - despite their mother's warning to be wary of strangers. And this is not the only danger lurking in the woods. As dark forces close in on their small village, Liba and Laya discover a family secret passed down through generations. Faced with a magical heritage they never knew existed, the sisters realise the old fairy tales are true . . . and could save them all. Captivating and boldly imaginative, Rena Rossner's debut invites you to enter a magical world of secrets, family ties and fairy tales weaving through history. Perfect for fans of The Bear and the Nightingale, Uprooted and The Night Circus. 'A graceful, poetic, deeply moving novel . . . a simply gorgeous book in every sense' Louisa Morgan 'The kind of book that Neil Gaiman and Naomi Novik might have cooked up together' Robert Dinsdale 'A stunning tapestry of a story unlike anything I've ever read. Laya and Liba are going to stick with me for a long, long time' Sara Holland, author of Everless 'An elegant tapestry of the love between sisters, the value of faith and family, and knowing one's true friends in times of peril' J. Kathleen Cheney 'Full of heart, history and enchantment' Publishers Weekly (starred review) A beautiful tale of sisterly love and Jewish identity [with] haunting, otherworldly allure * BOOKPAGE * Inspired by historical events in the Ukraine/Moldova borderland of the author's ancestors, this debut novel blends weighty themes - intercultural tensions, family feuds - with Russian and Jewish shapeshifting folklore. The result is a story that's both charming and chilling * SFX * A vivid, fascinating, excellently drawn story of the fragility of peace and the resilience of love that reaches back into history,out into folklore, and forward into the present * Pamela Dean * Rossner's debut weaves a richly detailed story of Jewish identity and sisterhood . . . Ambitious and surprising * KIRKUS * THE SISTERS OF THE WINTER WOOD is a deeply moving story
Hit dnia

okładka "9781782746140"

The Purrfect Guide to Thinking Like a Cat

Wild K.

Yes, cats are known to be inscrutable, but their behaviour tell us more about them ... więcej »
Wydanie 1, 2018
Cena: 51.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781783964451"

Shadowplay: Behind the Lines and Under Fire

Marshall T.

A gripping eyewitness account of a major 20th-century military conflict by the UK's ... więcej »
Wydanie 1, 2019
Cena: 50.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781782746157"

The Pawfect Guide to Thinking Like a Dog

Wild K.

What should you do if you can't train your dog to heel? Or it keeps tearing up the ... więcej »
Wydanie 1, 2018
Cena: 51.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781787474420"

The Flatshare

O'Leary B.

THE SUNDAY TIMES TOP FIVE BESTSELLER 'Set to become the romcom of the year - a ... więcej »
Wydanie 1, 2019
Cena: 68.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9780198839613"

Europe's Growth Champion

Piatkowski M.

What makes countries rich? What makes countries poor? Europe's Growth Champion: ... więcej »
Wydanie 1, 2019
Cena: 125.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781473684591"

The Reckoning

Grisham J.

'I couldn't help thinking of Harper Lee's great American novel "To Kill a Mockingbird" ... więcej »
Wydanie 1, 2019
Cena: 36.00 zł
Dostępny natychmiast




Non Book Products



LSW

O wschodzie





Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego, któremu chcesz polecić naszą księgarnię:
»
Mapa strony
Polityka prywatności
CO-LIBER, Bankowy 4, PL-00-095 Warszawa, Tel./fax: (48-22) 828 05 88 więcej »  

copyright Co-liber 2001-2006, wykonanie Prekursor