Księgarnia Co-Liber In Englishenglish
Wyszukaj książkę:
»
szukanie zaawansowane
Oferta Nowości Promocje Księgarnia japońska Księgarnia chińska Księgarnia niemiecka Koszyk - 0 zł
Tematyka
Beletrystyka historycznaBeletrystyka klasyczne (przed 1945 r.)Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)Beletrystyka religijna i duchowaBeletrystyka:FantasyFantasyHorrory i historie o duchachKryminał Mity i legendy opowiadane jako beletrystykaNowele graficzneOpowieści sensacyjnePowieści przygodoweRomanseSagiScience fictionZagadnienia powiązane z beletrystykąBiografie: ogólnePamiętnikiPamiętniki, listy i kronikiPrawdziwe historieChiński - książki do nauki chińskiegoBiznes i zarządzanieEkonomiaFinanse i rachunkowośćPrzemysł i nauki przemysłoweArcheologiaFilozofiaHistoriaReligia i wierzenia religijneJapoński - książki do nauki japońskiegoJęzyk: Zagadnienia ogólneLingwistykaUczenie i uczenie się języka (inne niż ELT)Antologie (nie poezja)Literatura: historia i krytycyzmPoezjaProza: Sztuki, scenariusze do sztukChirurgiaInne dziedziny medycynyMedycyna kliniczna i choroby wewnętrzneMedycyna komplementarnaMedycyna przedkliniczna: nauki podstawoweMedycyna weterynaryjnaMedycyna: zagadnienia ogólnePielęgniarstwo i usługi pomocniczeStudia medyczne, informatory przeglądowe, materiały referencyjneELT - Angielski do szczególnych celówELT - materiały do nauki i podręcznikiELT - Materiały referencyjne i pomocniczeGeografiaNauki o ZiemiPlanowanie regionalne i terenoweŚrodowiskoAstronomia, czas i przestrzeńBiologiaChemiaFizykaMatematykaNauka: zagadnienia ogólneBeletrystyka dla dzieci i młodzieży i prawdziwe historieDzieci i młodzież - zagadnienia ogólneEdukacja: materiałyKsiążki ilustrowane, książki z zadaniami i materiały do nauki dla najmłodszychKwestie osobiste i społeczne (dzieci i młodzież)Materiał referencyjny dla dzieci i młodzieżyPapeterie dla dzieci i inne przedmiotyRoczniki, antologie i poezja dla dzieci i młodzieżyBadania i informacje: zagadnienia ogólneBibliotekoznawstwo i informacja naukowaEncyklopedieMuzea i muzeologiaStudia interdyscyplinarnePrawo międzynarodowePrawo określonych jurysdykcjiPrawo: materiały i wskazówki do powtórki materiałuPrawoznawstwo i zagadnienia ogólneDziałania wojenne i obronaEdukacjaPolityka i rządPomoc społeczna, kryminologiaPsychologiaSocjologia i antropologiaSpołeczeństwo i kultura: pojęcia ogólneAntyki i przedmioty kolekcjonerskieGotowanie/jedzenie i drinki itp.Hobby, quizy i gryHumorNatura, życie wiejskie, zwierzęta domoweOgrodnictwoPodróże i urlopPozycje różneRękodzielnictwo, sztuki dekoracyjne i rzemiosłoSporty i rekreacja na powietrzuStyl życia i przewodniki osobistego styluTransport: pojęcia ogólneUtrzymanie domu i domostwaZainteresowania własną okolicą, historia rodziny i nostalgiaArchitekturaFilm, telewizja i radioFotografia i zdjęciaHistoria sztuki/sztuka i nurty w sztuceMuzykaRodzaje sztukiSztukaSztuka przemysłowaSztuka teatralnaSztuka zagadnienia ogólneTaniec i inne sztuki sceniczneBazy danychBezpieczeństwo komputeroweCertyfikaty komputeroweComputer networking & communicationsCyfrowy styl życiaKomputery: zagadnienia ogólneMedia cyfrowe i graficzneNauki komputeroweOprogramowanie dla biznesuProgramowanie komputerowe/rozwój oprogramowaniaSprzęt komputerowySystemy operacyjneChemia przemysłowa i technologie wytwórczeInne technologie stosowaneInżynieria biochemicznaInżynieria elektroniczna i komunikacyjnaInżynieria lądowa, ekspertyzy i budowaInżynieria mechaniczna i materiałowaNauki środowiskowe, inżynieria i technologiaRolnictwo i gospodarstwaTechnologia energii i inżynieriaTechnologia transportowaTechnologia: zagadnienia ogólneRodzina i zdrowieSamopomoc i rozwój osobistyUmysł, ciało i duch
Tytuły niemieckie


Logowanie

Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj się



Zapisz się do newslettera

Informacje o nowościach wydawniczych z interesującej
Cię dziedziny.

zamów »


zapłać online

Katalog

okładka "9780241305317"Cena: 48.00 zł
Dostępny natychmiast
BESTSELLER
Dział: Beletrystyka i pozycje pokrewne » Beletrystyka historyczna

The Secret Guests

Autor: Black B.
Wydawca: Penguin
Wydanie 1, 2020
ISBN: 978-0-24-130531-7
Na stanie: 1 egz.
For fans of The Crown comes an enthralling historical mystery set during the Second World War It is 1940 and the bombs are falling thick and fast on London. The royal family must do all they can to assure the British public of their solidarity. But what of the two young princesses - Elizabeth and Margaret? How can they be kept safe without jeopardizing morale in the capital? Meanwhile Celia Nashe is delighted when she finally gets her long-awaited transfer to MI5. But whatever she was expecting of her mission for the war effort, it wasn't this. A crumbling castle in remote, rural Ireland, playing nursemaid to two pampered young girls. But her posting soon turns out to be very far from tame. Questions are being asked by the locals about the identities of Celia's secret charges. And when a dead body turns up at the castle gates, it will take every effort to uncover the truth, and to stop it from coming to light. 'Elegant and witty. Fans of The Crown will enjoy this playful novel' Times 'Brilliantly entertaining' Irish Times 'Black is a master of high-class crime fiction' Guardian This is one thriller to read and savor * Washington Post on Christine Falls * A master of high-class crime fiction, literary noir in the tradition of Georges Simenon and Raymond Chandler * Guardian on Quirke series * Brilliantly entertaining * Irish Times * Elegant and witty. Fans of The Crown will enjoy this playful novel * Times *
Hit dnia

okładka "9781787474413"

The Flatshare

O'Leary B.

THE SUNDAY TIMES TOP FIVE BESTSELLER 'You will LOVE it!' Marian Keyes 'I adored ... więcej »
Wydanie 1, 2020
Cena: 46.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9781405919463"

Nine Perfect Strangers

Moriarty L.

PERFECT LIVES OR PERFECT LIES? THE UNPUTDOWNABLE SUNDAY TIMES NO. 1 BESTSELLER AND ... więcej »
Wydanie 1, 2019
Cena: 46.00 zł 37.00 zł
Rabat: 18,5%
Dostępny natychmiast

okładka "9780525534204"

Flights

Tokarczuk O.

Wydanie 1, 2019
Cena: 53.00 zł
Dostępny natychmiast




Non Book Products



LSW

O wschodzie





Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego, któremu chcesz polecić naszą księgarnię:
»
Mapa strony
Polityka prywatności
CO-LIBER, Bankowy 4, PL-00-095 Warszawa, Tel./fax: (48-22) 828 05 88 więcej »  

copyright Co-liber 2001-2006, wykonanie Prekursor